TIP! Ryanair ✈ Itálie - Sardinie - letenky do Cagliari z Norimberku a Vídně ↔ od 1.080 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Sardinie - letenky do Cagliari z Norimberku a Vídně ↔ od 1.080 Kč
Rezervace letenky

Zaznamenali jsme slevu letenek do italské Sardinie, konkrétně do letoviska Cagliari. Jenom 1.080 Kč nám za vhodné konstalace termínů postačí k cestě tam i zpět. Průkopníkem nízkonákladových letů do Cagliari je dopravce Ryanair. Ten má dvě verze obousměrných letenek do Cagliari s odlety z německého Norimberku a nebo rakouské Vídně.

Lowcosty do Cagliari od 1.080 Kč. Kdy letět?

1. Ryanair - Itálie - Sardinie - letenky Cagliari z Norimberku od 1.080 Kč - termíny 26. březen až 25. říjen 2023

2. Ryanair - Itálie - Sardinie - letenky Cagliari z Vídně od 1.690 Kč - termíny 27. březen až 26. říjen 2023

Informace k lowcost letům do Sardinie

Ryanair přidává jako každá nízkonákladovka, jedno zavazadlo zdarma. To si vezmeme na palubu. Lety do Itálie mají přistání na letišti Cagliari (CAG) Elmas Airport - Sardinie.

Náš tip

Co zajímavého ze Sardinie je ještě k mání? Například Alghero z Bratislavy od 1.530 Kč a taky Olbia od 1.544 Kč. Více na stránce levné letenky do Sardinie.

Akční letenky Cagliari

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.