TIP! ✈ Ryanair - Belgie za pár stovek - letenky do Bruselu z Prahy a Vídně od 695,- Kč

TIP! ✈ Ryanair - Belgie za pár stovek - letenky do Bruselu z Prahy a Vídně od 695,- Kč
Rezervace letenky

Za výbornou gastronomií do Bruselu? Vafle, čokolády a hranolky, jaké jste ještě neochutnali. Srdce Evropské Unie toho může batůžkářům ale nabídnout o mnoho víc. Kde to žije naplno, tam létá Ryanair. Irská nízkonákladová jednička má pod svými křídly jak lety Vídeň - Brusel a zpět, tak i zpáteční linku Praha - Brusel a to za docela směšné ceny.

Vývoj cen letenek do Belgie sledujeme pravidelně. Jaké jsou změny od začátku roku, kdy jsme psali poslední tip? Aktuálně je odlet do Belgie z České republiky levnější, než odlety z letiště Schwechat ve Vídni.

Přímé lety z Ruzyně, nebo letiště Schwechat od Ryanair mají cíl na letišti (CRL) Brussels South Charleroi airport - Belgie. Návrat je započtený, tak samo i doprava 1 palubního zavazadla.

Do Bruselu z Prahy a zpátky s Ryanairem již od 695,- Kč. Z Vídně se do hlavní metropole Belgie podíváme od 788,- Kč. Rezervace této letenky na červen vám zajistí odlet i přílet za nejnižší cenu na zmíněné hranici sedmi set korun.

TIP: Přehled akčních letenek do Belgie na rok 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.