TIP! Qatar Airways ✈ Vietnam - akční letenky Ho Či Minovo město (Saigon) z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 16.990 Kč

TIP! Qatar Airways ✈ Vietnam - akční letenky Ho Či Minovo město (Saigon) z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Vydejte se do Vietnamu po vlastní ose s nejlepší leteckou společností na světě. Zatím co lety do Ho Chi Minh City z Vídně u China Airlines nejdříve zdražily a pak se doprodaly úplně, u pětihvězdičkové Qatar Airways je tomu přesně naopak. Její nové zpáteční letenky do Saigonu s odlety z Prahy stojí 16.990 Kč, což jsou nejlevnější a jediné akční lety.

Kdy letět do Ho Chi Minh City s Qatar Airways?

Tyto letenky do Vietnamu z ČR se nabízí díky výprodeji vybraných míst na rok 2023, viz termíny 27. březen až 19. říjen. Kapacita je značně omezená hlavně u míst na první polovinu letošního roku.

Pohoda na palubě Qatar Airways

Kdo okusí kvalitu a vymoženosti aerolinek Qatar Airways, už asi nebude chtít létat s nikým jiným. Chutné jídlo, drobná cestovatelská výbavička jako polštář a přikrývka a interaktivní zábava je základ služeb na palubě.

Jak poletím do Vietnamu?

Odlety Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika s přestupem na Doha (DOH) Hamad International Arpt Katar (cca 2h a 30 min) a příletem na Ho Či Minovo Město (SGN) Tan Son Nhut Arpt Vietnam. V ceně je i návrat.

Doprava zavazadla do Vietnamu u Qatar Airways

Do Ho Chi Minh City dopravíme zdarma celkem 3 zavazadla. 2 příruční + 1 odbavené do 25 kg.

Náš tip

Do země se dostaneme také s Cathay Pacific, China Airlines a nebo Emirates Airlines, více informací najdete pod odkazem levné letenky do Vietnamu.

Akční letenky do Vietnamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.