Saigon

TIP! Vietnam - 7 verzí levných letenek Ho Chi Minh City (zpáteční) od 9.790,- kč

TIP! Vietnam - 7 verzí levných letenek Ho Chi Minh City (zpáteční) od 9.790,- kč

Lámete si hlavu nad letenkou do Vietnamu? S tím je teď konec. Přinášíme ucelený přehled sedmi verzí akčních letenek do Ho Chi Minh City. Pět klasických + dva open jaw lety napříč třemi aerolinkami Air China, Qatar Airways a Emirates Airlines s cenami od 9.790,- kč při odletech z Budapešti, Vídně, Mnichova a Prahy.

China Eastern ⇆ Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město z Prahy 11.790,- kč

akce letenky Ho Či Minovo Město z PrahyZa slušnou sumičku se nyní nabízí atraktivní let do Vietnamu! Dlouhé čekání na zlevněný let do této asijské země z letiště v Praze rozlouskla China Eastern Airlines nasazením nových akčních letenek. Právě teď se dá objednat linka do největšího vietnamského města. Letenky Praha - Ho Či Minovo Město a zpět pořídíte aktuálně jen za 11.790,- kč.

Etihad Airways ⇆ Vietnam - levné letenky Ho Chi Minh City 8.552,- kč

Letět v dnešní době s cestovkou je opravdový přepych dovolící si jen človek, jemuž nevadí vyhazovat peníze do luftu. Je pravdou, že výhody alternativního cestování už poznává čím dál větší okruh našich obyvatel. Otevře se vám tak kolikrát za minimum financí takové dobrudružství, na které si jen tak nepříjdete.

Důkazem toho budiž dnes zrozené levné letenky do Vietnamu za báječných 8.552,- kč i s poplatky. Zpáteční lety vedou do Ho Či Minova Města (Ho Chi Minh City, dříve Saigon) nacházející se blízko řeky Mekong ze srbského bělehradu a zpět do italského Milána. Akční letenky Ho Chi Minh City vzešly v platnost dnešním dnem až do skončení akce nebo vyprodání. Rezervujte z kalendáře na termíny skoro po celý červen. Odkaz vedoucí do kalendáře je níže.

Podrobnější informace k tarifu: Tuto perličku si připisuje na triko letecká společnost Etihad Airways. Letět s touto aerolinkou je záruka pohodlí, prvotřídní služby a kvalita na palubě. Trasa letu: Bělehrad (BEG) Srbsko - Abú Dhabí (AUH)  Emiráty - Ho Chi Minh City (SGN) Vietnam. Stejně i zpět s příletem na letiště Milán (MXP) Itálie.

Tip: Pro koho jsou určeny levné letenky Vietnam v režii akce Etihad Airways. Je potřeba si říct, ze se zde otevírá prostor opravdovým fandům cestování, vždyť zpáteční letenky k místu odletu, což je Bělehrad jsou k pořízení z Prahy za 2.700,- kč a z místa návratu, v tomto případě Milán je to v červnu už za nějakých 768,- kč. Za jedenáct a půl tisíce korun si tak na cestě do Vietnamu procestujete letecky i kus Evropy!

⇆ Ho Či Minovo Město - Vietnam 8.552,- kč kalendář

Air France ⇆ Vietnam - letenky Ho Chi Minh City (Saigon) z Prahy 13.695,- kč

Prahnete po cestě na asijský kontinent v exotickém duchu? Představujeme možnost jak si zaletět levněji z Prahy do Vietnamu v podání francouzských národních aerolinek Air France. Připravte se na levný let do jedné z nejvýznamnějších vietnamských aglomerací. Nejen početná řádka občanů Vietnamu ocení nový akční spoj na obousměrné levné letenky do Ho Či Minova Města (Ho Chi Minh City) nebo také Saigonu z naší metropole za 13.695,- kč.

Dostupnost: Akční letenky do Vietnamu z Prahy od Air France jsou sice časově omezeny, na druhou stranu si vyberete z volných termínů, které vidíte v kalendáři, nevyjímaje počet volných míst na daný termín. Musíte si pospíšit. Zpáteční levné letenky Ho Chi Minh City z Prahy si bukujte na data od 2. září do 19. října 2014. Návraty v září už jsou však skoro vyprodané.

Jaké podmínky vás čekají v akčním, časově omezeném programu na levné letenky do Vietnamu? Jsou to lety s odlety z letiště Praha (PRG) Česká Republika, vedoucí na Tan Son Nhut Ar... (SGN) Ho Chi Minh City Vietnam. Na cestě vás čeká jedno mezipřistání v Paříži, platíci pro oba směry. Na této lince vypomáhají České Aerolinie.

Pár rad na závěr: Online stav volných letenek do Saigonu z Prahy a zpět hledejte pod odkazem "kalendář" na konci článku. Po označení volného data nezapomeňte na další kartě přehlednout i dostupnost přesného počtu volných míst. Levné letenky jsou k dostání pouze do vyprodání! A co stojí za to v Ho Či Minově Městě určitě navštívit a co si nenechat ujít? Jsou to například místní muzea nebo jezero Hoan Kiem.

⇆ Ho Či Minovo Město - Vietnam z Prahy 13.695,- kč kalendář

Turkish Airlines - Vietnam ↔ levné letenky Ho Či Minovo Město z Prahy 11.986,- kč

Na konci ledna jsme vás informovali, že v současnosti není výhodnější tarif na levné letenky do Vietnamu z Prahy, než ten od Air france za 13.149,- kč. Tomu ovšem dělá přítrž vyhlášený letecký přepravce Turkish Airlines, který spustil akci na letenky Ho Chi Min City (Saigon) z Prahy za cenu 11.986,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost akce: Zpáteční levné letenky do Ho Či Minova Města jsou dostupné při aktuální rezervaci na termíny od 26. tohoto měsíce až do 22. prosince 2014. Letenky od Turkish Airlines do Vietnamu z Prahy však nejsou dostupné na všechny měsíce v tomto období. Konkrétnější informace k dostupnosti volných letů vám napoví již samotný online kalendář.

Informace k letu do Vietnamu s Turkish Airlines: Poletíte z letiště Praha / Letiště Václava Havla s kratším mezistopem v tureckém Istanbulu - Istanbul / Ataturk (IST). Přílety jsou plánovány na letiště Ho Či Minovo Město / Tan Son Nhat (SGN), Vietnam. Zpáteční let zahrnutý do ceny kopíruje původní trasu.

Tip: Chcete-li nejlevnější letenky do Vietnamu s nejvyšší kvalitou služeb, volte jednoznačně spoj na levné letenky do Ho Chi Minh City od Turkish Airlines (odkaz na konci článku). Alternativou v případě, že chcete levné letenky i na vyprodané měsíce tohoto spoje je linka Praha - Ho Či Minovo Město a zpět od Air France za 13.149,- kč, který pokrývá i nedostupné termíny spojů Turkish Airlines.

↔ Ho Či Minovo Město - Vietnam (Turkish Air) 11.986,- kč rezervace

↔ Ho Či Minovo Město - Vietnam (Air France) 13.149,- kč rezervace

Air France - Vietnam - levné letenky Ho Chi Minh City z Prahy 13.149,- kč

O vybočení z řady průměrných aerolinek se snaží francouzská letecká společnost Air France dalším zvýhodněným tarifem. Oživený tarif na zpáteční levné letenky do Vietnamu z měsíce října nabízí spoje Praha - Ho Chi Minh City a zpět za cenu 13.149,- kč včetně tax a poplatků. Česky Ho Či Minovo Město, známé také jako Saigon leží blízko delty řeky Mekong a řadí se mezi největší město Vietnamu.

Dostupnost: Akční letenky do Ho Chi Minh City nemusíte vyhledávat. Nejlevnější lety jsme zařadili do kalendáře, pro jejich rezervaci stačí klik na volné datum (oranžové označené) pro let tam i zpět. K dnešnímu dni v kalendáři najdete letenky do Saigonu na období od 4. dubna do 14. července, ovšem pro červenec už platí jenom lety zpět.

Info k letům do Vietnamu nejen na palubách Air France: Ty jsou dělány jako na míru turistům mající prioritu cestovat z našeho hlavního města. Odlety z letiště Praha Václav Havel, Česká Republika vedou s ČSA k mezipřistání na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie, odsud již na Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam. Stejně i zpět. Čekačka u mezipřistání je individuální, více v rezervaci.

Tip: Stejně jako u předchozí megaakce letenky Jakarta z Prahy i zde v současné době není tarif, který by konkuroval daným podmínkám. Přičteme-li si k tomu poslední příležitost cestovat levně do Ho Chi Minh City z konce října je pravděpodobné, že se v této kategorii nějaký ten pátek nic nebude dít, proto radíme, nenechte si ujít tyto levné letenky.

Air France - Vietnam - levné letenky Saigon (Ho Či Minovo Město) z Prahy 12.290,- kč

Máme je tady! Zhruba před čtrnácti dny byly představeny žádané akční letenky do Vietnamu za 11.340,- kč s taxami i poplatky. Jednalo se o levné letenky Saigon. Akce ovšem neuspokojovala široký okruh cestovatelů, protože ne každý chtěl letět do Vietnamu z Vídně s příletem do Mnichova. Akce se nesla v tarifu aerolinky Etihad Airways a nyní už je vyprodána.

Nyní nastává doba, kdy si na své můžou přijít i zájemci o levné letenky do Vietnamu s odlety z Prahy. Včera zrozený tarif leteckého přepravce Air France dává možnost zabookovat si zpáteční levné letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) za 12.290,- kč s odlety i návraty z naší metropole.

Co nabízí levný let do Vietnamu s Air France? Kromě výhodné ceny a odletu z Prahy také kalendář pro výběr levné letenky Saigon (Ho Či Minovo Město) na období od 5.listopadu do 21. dubna 2014. Leťet levně z Prahy do Vietnamu je tedy možné již za necelý týden! Nejpočetněji jsou zastoupeny letenky právě na následující měsíc.

Popis tarifu Ho Chi Minh City: Vypravuje francouzská letecká společnost Air France. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně)  Arpt, Praha, Česká Republika, kratším mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přilétá se na Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam. Stejně i zpět.

Tip: Sháníte-li levné letenky Vietnam speciálně zaměřené na odlety z Prahy, máte skvělou příležitost bookovat. Letenky z Prahy do této asijské země nejsou v akční relaci každý den, kdo tedy promešká aktuální šanci na levné letenky, do další podobné si nějaký ten pátek bude muset počkat.

- online rezervace levné letenky Saigon - Vietnam 12.290,- kč

Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) z Vídně 11.340,- kč

Zmeškali jste akční letenky do Vietnamu z Prahy z předchozího měsíce? Nevěšte hlavu! Máte další šanci na zarezervování levné letenky! Minule to byl Hanoj (který je mimochodem ještě stále v platnosti, ovšem cena už není 13.370,- kč, nýbrž 15.200,- kč), dnes to budou levné letenky Ho Či Minovo Město, dříve zvané jako Saigon.

Pojďme si říci, co se to vlastně nabízí, za kolik a odkud? Cena v této akci je stanovena na ceně 11.340,- kč za zpáteční levné letenky Ho Či Minovo Město s odlety z rakouské Vídně a návraty do německého Mnichova. Tarif zajišťuje letecká společnost Etihad Airways, která kromě levných letenek do Vietnamu chce nyní zlomit zákazníky i na Bangkok a Kuala Lumpur, o tom ale až jindy.

Teď už zpátky k akci letenky Ho Či Minovo Město. Po kliknutí na odkaz na konci tohoto článku se před vámi sesumíruje kalendář obsahující neobsazené levné letenky. Oranžově zbarvené kolonky  jsou data s volnými termíny. Je možné je okamžitě rezervovat. K ruce máte relativně dost levnýh letenek na období od 6. listopadu do 3. června 2014.

Informace k letu: Pro někoho nuda, pro někoho důležité info hrající roli při výběru letenky. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko. První mezipřistání je na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhé na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam.

Tip: Levné letenky do Vietnamu nebývají mezi akčními lety dostupné zase tak často, ať už jste se tedy rozhodli pro minulý let do Hanoje z Prahy od Aeroflotu, či využijete tarifu Etihad na levné letenky do Saigonu z Vídně je pravděpodobné, že jestli vám tyhle utečou, další budou v nedohlednu.

- rezervace letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) - Vietnam 11.340,- kč

Etihad Airways - Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) 11.990,- kč

Potřebujete letenky do Vietnamu za solidní peníze? Pomoct pořešit tuto situaci vám může aktuální akční tarif vlajkového leteckého přepravce Spojených Arabských Emirátů - Etihad Airways, který zařadil akční letenky do Vietnamu - Ho Chi Minh City s cenou 11.990,- kč s poplatky. Odlet je z cenově dobře dostupného italského Milána s návratem do rakouské Vídně.

Ptáte se, jak postupovat při rezervaci levné letenky do Ho Chi Minh City? (Ho Či Minovo Město, dříve Saigon). Velmi jednoduše! Na konci této zprávičky najdete odkaz pro rezervaci akční letenky, klikem na něj vám se vám poté zobrazí kalendář nabízející levné letenky do Ho Chi Minh City na termíny od 5. listopadu až do 27. února. Po celé toto období jsou momentálně (do vyprodání akce) letenky k dispozici za jednotnou cenu 11.990,- kč.

Info k letu do Vietnamu s Etihad Airways: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2h 20min) a příletem na Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam. Zpáteční let má další mezipřistání, a to v německém Mnichově.

Poslední akce nabízející levné letenky do Vietnamu jsme tady měli zhruba před měsícem a půl, je tedy na vás, zda-li si levné letenky zaknihujete nyní v tarifu Etihad Airways, nebo si raději počkáte na další výhodný tarif, který ale může přijít kdo ví kdy.

Online rezervace levné letenky Ho Chi Minh City (Vietnam)

Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) 12.718,- kč

Je tady tip na cestu do strhujícího města zábavy a neřesti, vietnamského Ho Či Minova Města, dříve zvaného taky jako Saigon, které bylo pro tyto vlastnosti známé už za války americkými vojáky. Objednejte si levné letenky do Ho Či Minova Města za cenu 12.718,- kč i s poplatky! Objednejte si levné letenky do města, které snad nikdy nespí. S odletem z výborně dostupných italských Benátek, v ceně i se zpáteční letenkou.

Levnému letu do Ho Či Minova Města šéfuje katarská aerolinka Qatar Airways. Uvedený tarif pro objednání levné letenky do Vietnamu s odletem z Benátek je dostupný pro lety od dubna do června. Náhled rezervace levné letenky najdete včetně příkladového termínu najdete na konci této novinky.

Jak se dostat do Benátek pro odlet do Ho Chi Minh City? Velmi levně se dá dopravit z Prahy, jelikož z našeho hlavního města máme do Benátek lowcost spoje. Výpis posledních aktuálních cen pro nízkonákladové lety Praha - Benátky najdete zde.

Souhrnné informace k levnému letu do Vietnamu: let pořádá letecká společnost Qatar Airways. Odlétá se z letiště Marco Polo Arpt, Benátky, Itálie s mezipřistáním v katarském Doha International Arpt, Doha, Katar a příletem na letiště Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam. Identické mezipřistání v Doha můžete očekávat i při zpátečním letu.

Je tu řečnická otázka. Stojí za to si nyní bookovat levné letenky do Ho Či Minova Města? Odpověď je více než zřetelná, určitě! Poslední zajímavý tarif na levné letenky do Vietnamu tady byl hodně dávno a žádná další konkrétní akce aní není v dohlednu, takže se vyplatí jednat na základě tipu na určitý termín. Přejeme levný a hlavně pohodový a ničím nerušený let do Vietnamu!

Online rezervace levné letenky Ho Chi Minh City (Saigon) - Vietnam

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur