TIP! Lufthansa ✈ USA - Massachusetts - akční letenky Boston z Prahy na křídlech 5* aerolinky ↔ 13.990 Kč

TIP! Lufthansa ✈ USA - Massachusetts - akční letenky Boston z Prahy na křídlech 5* aerolinky 13.990 Kč
Rezervace letenky

Hodně aktivní je v těchto dnech na leteckém trhu i pětihvězdičková Lufthansa. O víkendu jsme si ukázali její akční lety na Floridu, nyní se podíváme na stát Massachusetts. Jsou tu zvýhodněné letenky do Bostonu s odlety z České republiky - Prahy za čtrnáct tisíc bez deseti korun. Jestli si na dálkovém letu za kvalitu raději připlatíte, berte Lufthansu.

S německou pětihvězdičkovou leteckou společností Lufthansa stihneme ještě i lety před koncem kalendářního léta. Prázdniny už sice ne, ale letenky Boston z Prahy s termíny od 1. září jsou u Lufthansy stále k dispozici! V kalendáři dokonce najdeme i volná místa na začátek příštího roku (dostupnost kapacity s návraty až do 27. února 2023) a to jen při aktuální rezervaci.

Přeprava zavazadel: Zdarma se dopravuje 1 palubní zavazadlo.

Tyto lety do Spojených států amerických od 5* Lufthansy nejsou náročné. Vedou z Prahy (PRG), mají jenom 1 krátký přestup ve Frankfurtu (FRA) a pak už rovnou na Boston (BOS) Logan airport - USA. Návrat je stejný, jen opačně.

TIP: Přehled nejžádanější letenky do USA sezóna 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.