TIP! Lufthansa ✈ USA - Florida - letenky do Miami z Prahy na palubě 5* aerolinky ↔ 15.790 Kč

TIP! Lufthansa ✈ USA - Florida - letenky do Miami z Prahy na palubě 5* aerolinky ↔ 15.790 Kč
Rezervace letenky

Hledáte výhodný spoj na Floridu od ověřeného a nadstandartního leteckého dopravce? V takovém případě v současnosti doporučíme akční tarif pětihvězdičkové letecké společnosti Lufthansa, která spustila akci na odlety z České republiky. Využijte letenky německého dopravce Praha - Miami a zpět za 15.790 Kč včetně poplatků.

Vyrazit do Ameriky (Florida - Miami) s Lufthansou můžeme od 31. října 2022. Cestovní období končí 30. březnem 2023.

Do Spojených států amerických se letí se společností Lufthansa z Prahy přes Mnichov. Tady čekat na další leta dlouho dlouho nebudeme. Letí nám za hodinu a 20 minut.

Zavazadla: Zdarma 1 palubní

TIP: Přehled akční letenky Miami

TIP: Přehled TOP 15 akčních letenek do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.