TIP! Lufthansa - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Vídně (zpáteční) s 4* aerolinkou 12.290,- Kč

TIP! Lufthansa - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Vídně (zpáteční) s 4* aerolinkou na příští rok 12.290,- Kč
Rezervace letenky

Čekáte na levnou letenku do Kalifornie? Jestli vám nevoní extra levný let do San Francisca za 6.790,- Kč od TAP Air Portugal (odkaz zde), pak mrkněte na akční lety do Kalifornie v podání 4 hvězdičkových aerolinek Lufthansa. Německý dopravce nabízí letenky do Los Angeles s odletem z Vídně za částku 12.290,- Kč na příští rok 2022.

S aerolinkou Lufthansa do Los Angeles až od ledna 2022. Kalendář obsahuje termíny s odlety od 20. ledna 2022 a návraty do 22. března 2022.

Letí se z Vídně (VIE) - Rakousko s jedním krátkým přestupem na letišti v Mnichově (cca 2 hodiny na přestup). Lufthansa zde nabízí v ceně bohužel jen přepravu  příručního zavazadla. Zpáteční let je po stejné strase. Vše na palubě letecké společnosti Lufthansa.

Potřebujete li levné letenky do Los Angeles ještě na letošek, můžete bookovat tarif skandinávského dopravce SAS - Scandivavian Airlines. Tento dopravce má akční letenky do L.A. s odletem z Mnichova za 11.490,- Kč s odlety již od 4. listopadu 2021.

Přehled všech tipů na booking levné letenky do USA najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.