HIT! TAP Air Portugal - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco (zpáteční) 6.790,- Kč

HIT! TAP Air Portugal - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco (zpáteční) 6.790,- Kč
Rezervace letenky

Jsou tu první akční letenky do Kalifornie po koronavirové odmlce. Již včera jsme vám ukázaly jak se aktuálně za 5 tisíc dostat do New Yorku a na Floridu s Aeromexico. Dnes tu máme nejlevnější letenky do San Francisca v ceně 6.790,- kč při odletu ze španělské Barcelony, kam se dostaneme již od částky 666,- Kč. Níže je návod.

Poslední příležitost booknout si levné letenky San Francisco jsme tu měli naposledy před rokem, kdy se dalo do této části Kalifornie letět od 8.290,- Kč.

Dostupnost: Akční tarif portugalských aerolinek TAP Air Portugal s levnými letenkami do San Francisca s cenou pod 7 tisíc objednávejte přes kalendář, kde uvidíte kapacitu míst s odlety od 1. listopadu 2021 do 19. března 2022. Linka má jeden přestup v Barceloně. V ceně je zpáteční let a přeprava příručního zavazadla.

Vyplatí se objednat levné letenky do USA s odletem z Barcelony? Odpověď je jasná. Určitě. Do Katalánska se dostaneme pod 7 stovek a to nejsou žádné peníze, které by tarif do San Francisca od TAP Portugal prodražily.

Aktuální přehled aktuálně nejlevnějších letenek do USA najdete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.