TIP! Lufthansa / United Airlines ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova ↔ 12.990 Kč

TIP! Lufthansa / United Airlines ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Do Kostariky už nemusíme cestovat jenom s aerolinkami Air Canada. Na začátku posledního říjnového týdne se zrodil nový kombinovaný akční spoj od aerolinek Lufthansa a United Airlines, tato ověřená spolupráce dopravců nese ovoce. Podobně jako konkurence má letenky do San Jose, avšak za 12.990 Kč a s odlety z Mnichova.

Kdy letět do Kostariky za třináct tisíc?

Levné letenky do Kostariky z Mnichova od Lufthansy a United Airlines si objednáme třeba hned na začátek příštího roku. Do San Jose od 18. ledna s návraty do 29. března 2023. Vybrané dny jsou dostupné napříč všemi měsíci v daném období.

Jak poletím do Karibiku?

Vyrazím z letiště v Mnichově (MUC) - Německo letadlem společnosti Lufthansa s přestupem v Curychu (ZRH) - Švýcarsko (na přestup 1h a 35min do letadla United Airlines). Poté máme stejně krátkou dobu také na přestup na letišti (EWR) Newark Liberty airport v USA. Lety končí na (SJO) Juan Santa Maria Intl, Costa Rica - Kostarika.

Doprava zavazadel do Kostariky

1 příruční je bez doplatku

Náš tip

Tento tarif momentálně patří mezi dva akční tarify do Kostariky. Letenky od konkurenční Air Canada jsou ale nyní dražší o více než tři a půl tisíce Korun. Nepropásněte to!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.