TIP! Lufthansa ✈ Itálie - Toskánsko - akční letenky Florencie z Prahy i na léto ↔ 3.890 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Itálie - Toskánsko - akční letenky Florencie z Prahy také na léto ↔ 3.890 Kč
Rezervace letenky

Do půvabné Florencie nově se čtyřhvězdičkovou aerolinkou Lufthansa! Vueling Airlines vyklidila pole, Austrian Airlines nyní také na lince z Vídně a tak tarif německé nadprůměrné německé Lufthansy nemá žádnou konkurenci. Jsou tu první tipy na rezervaci obousměrné akční letenky do Florencie s odlety z Prahy za jednotnou cenu 3.890 Kč.

Do Florencie z Prahy také v hlavní letní sezóně!

Do Toskánska s Lufthansou už od konce tohoto měsíce! Využijte letenky do Florencie z Prahy za 3.890 Kč s dostupností volných míst od 21. února do 24. prosince 2023. Právě teď lety Praha - Florencie a zpátky ukořistíme i na červenec. Této kapacity je velmi málo a pro lety do Itálie v hlavní turistické sezóně musíte být mezi prvními, jinak bez šance.

Do Toskánska z ČR přes Německo

Klasická linka do Toskánska z Prahy (PRG) od Lufthansy však obsahuje jeden přestup a to v Mnichově (MUC) (lze využít k prohlídce města). Přílety jsou na letiště (FLR) Peretola airport - Itálie. Podobně poletíme i nazpátek.

2 zavazadla u Lufthansy zdarma!

Bez doplatku máme jedno příruční zavazadlo a druhé si necháme odbavit do zavazadlového prostoru.

Akční letenky do Florencie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.