TIP! 🇱🇰 LOT Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně ↔ 13.990,- Kč

TIP! LOT Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Vídně (zpáteční) 13.990,- Kč
Rezervace letenky

Jako hodně nedostatkové zboží se teď jeví letenky na Srí Lanku. Ne, že by už nějaké akce nebyly, ale většina je cenou hodně vzdálená předkorovanavirové době. Vyjímkou by mohla být akce poslé aerolinky LOT Polish Airlines. Ta nyní nabízí solidní spojení Vídeň - Colombo a zpátky. Zpáteční akční letenky do Colomba v její režii stojí 13.990,- Kč.

Dostupnost: Zpáteční linka do Colomba z Vídně od LOT Airlines je k dispozici při odletech od 30. října 2022 do 25 března 2023, čili jde o sezónní letenky na Srí Lanku.

LOT odlétá z letiště Vídeň Schwechat - (VIE) Vienna airport - Rakousko s přestupem ve Varšavě (WAW) (cca 4 hodiny na přestup). Poté se pokračuje k přistání na Colombo (CMB) Bandaranaike airport - Srí Lanka.

Přeprava zavazadel: 1 palubní zdarma

TIP: Přehled levné letenky Srí Lanka sezóna 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.