TIP! LOT Airlines ✈ Indie - akční letenky Bombaj z Prahy ↔ 13.690 Kč

TIP! LOT Airlines ✈ Indie - akční letenky Bombaj z Prahy ↔ 13.690 Kč
Rezervace letenky

Po pětiletém čekání se na trhu objevuje akční letenka do Bombaje. Plánujete trip do Indie? Pak určitě nepřehlédněte nové levné lety polské letecké společnosti LOT Polish Airlines. Tento dopravce teď má obousměrné letenky Bombaj s odletem z Prahy za přívětivých 13.690 Kč. Tohle už se zase dlouho nemusí opakovat, stihnete zareagovat?

Kdy letět do Bombaje z Prahy za 13.690 Kč?

Snadný výběr volného místa vám zaručí akční kalendář. K dnešnímu datu se jedná o zpáteční levné letenky do Bombaje z Prahy na období od 1. února s návraty do 24. května 2023.

Jak se dostanu do Indie?

Klasická akční linka polské národní aerolinky LOT Airlines bude mít start z českého letiště v Praze - letiště Václava Havla (PRG) s následným přestupem ve Varšavě, na který máme asi 4 hodiny. Finální přílet se koná na Bombaj (BOM) Chhatrapati Shivaji airport - Indie. Podobně se letí i zpátky z Indie do Česka. V ceně je také 1 příruční zavazadlo.

Náš tip

V rámci akčních nabídek levných letů do Indie se také hlavně létá do města Dillí (Delhi). Za 16.290 Kč nás tam z Vídně dopraví Air India a to v období mezi 21. únorem a 28. září 2023.

Akční letenky do Indie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.