Bombaj

TIP! KLM / Air France - Indie - levné letenky Bombaj z Vídně 10.290,- kč

TIP! KLM / Air France - Indie - levné letenky Bombaj z Vídně 10.290,- kč

Otřískaný a zkušený cestovatel ocení akční letenky do Indie. Patříte do této kategorie? Pak právě pro vás je určen aktuální tip na letenky do Bombaje. Tento spoj jsme zanedbávali dva roky a to si vynahradíme. Míru spokojenosti nám ukojí letenky do Indie - Bombaj s odletem z Vídně za 10.290,- kč v režii Air France a KLM.

Air India ⇆ Indie - levné letenky Kochi z Vídně a Dillí nebo Bombaj Prahy 10.289,-

akce letenky Indie z Prahy nebo Vídně (Kochi, Delhi, Bombaj)Vydejte se na Malabarské pobřeží, za letenku do indického Kochi nyní zaplatíte zcela přijatelnou částku. Jedná se o zpáteční letenku do Indie z letiště ve Vídni s cenou 10.289,- kč. Od února nedostupnou nabídku vytasila opět společnost Air India. Zjistěte více podrobností v našem tipu.

Air Seychelles ⇆ Indie - levné letenky Bombaj (zpáteční) 4.990,- kč

akce letenky Indie - Bombaj - chybný tarifVypečený kousek zaznamenán u dopravce Air Seychelles. Chybný tarif zapříčinil senzační cenu letenek do Indie. Objednejte si zpáteční linku levného letu do Bombaje s odletem z francouzské Paříže, zaplatíte pouhých 4.990,- kč. Jelikož se i do Paříže dopravíme letecky za hubičku, výjdou vás celkové cestovní náklady na podstatně nižší částku než obvykle.

Air Berlin ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy (a zpět) 11.326,- kč

akce letenky Bombaj - IndieProzkoumejte dalekou Indii s Air Berlin! Tradičně nejlevnější letenky do Indie má obecně na trase Praha - Bombaj a zpět Turkish Airlines. Klasiku nabourává německá Air Berlin. Zpáteční akční letenky do Bombaje z Prahy od ní teď pořídíte za 11.326,- kč včetně poplatků. V tuto chvíli nemá co nabídnout ani Air India, tarif se tak stává velmi populárním.

Air India ⇆ Indie - levné letenky Dillí (zpáteční) 7.605,- kč

akce letenky Dillí - IndieAktualizace akčních letenek do Indie doznala důležitých změn. Před týdnem vydané letenky Bangalore, Leh, Bombaj a Chennai z Vídně jsou doplněny o levné letenky do Dillí. Spoje mají jiné místo odletu (tj. přilétáte do Dillí) ale odlétat už budete odjinud. Cena za zpáteční letenku snížena až na 7.605,- kč a odlétá se opět z Vídně.

Air India ⇆ Indie (Himaláje) - levné letenky Bangalore, Leh, Bombaj, Chennai z Vídně (a zpět) 11.645,- kč

akce letenky Indie - Bombaj, Bangalore, Leh, ChennaiZazářit na trhu s levnými letenkami dokáží i indické aerolinky! Během posledních hodin se prosazuje letecká společnost Air India. Máte namířeno do Indie? Pak právě její akční spoje vám jdou na ruku. Balíček akčních letenek do Indie už za 11.645,- kč s odletem z nedaleké Vídně zahrnuje tradičně letenky do Bombaje, ale nově také do Bangalore a premiérově do indického města Leh a Chennai.

Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 9.715,- kč

Letenky z Prahy do Indie pod 10 tisíc kč! Před měsícem avizované letenky do Bombaje od Turkish Airways doznaly dalších slev. Zatímco v dubnu se zpáteční letenka dala pořídit za 10.159,- kč, teď ušetříme dalších pár stovek. Při včasné rezervaci letenky zaplatíme za linku Praha - Bombaj a zpět 9.715,- kč a to včetně tax i poplatků.

Jak postupovat, budeme-li si chtít objednat tuto levnou letenku do Indie? Následujte kalendář umístěný pod linkem na konci reportu. Období pro rezervaci skýtá volná data v termínech od 1. října 2015 do konce března 2016. Pospěšte si v případě zájmu letět do Bombaje s Turkish v prosinci, kapacity jsou na minimu.

Turkish Airlines a její detaily akčního letu do Bombaje. Vypravuje se z letiště Praha (PRG) Česko a letíte přes Istanbul v Turecku, kde sečkáte na další pokračování letu cca 4-5 hodin. Přílet je do destinace Mumbai Chhatrapati Shi... (BOM) Indie. Zpátky z Bombaje do Prahy cestujete ve stejném duchu.

Levnější letenky do Indie z Prahy s kvalitou služeb Turkish Airlines pořídíte těžko. Z Vídně jsme tu na počátku roku měli od Transaero Airlines z Vídně pod 9 tisíc kč, to už je ale minulost. Kdo chce letět z Česka, je to jasná volba.

⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 9.715,- kč kalendář

Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 10.159,- kč

Do dálné Indie opět o něco levněji! Na scénu se vrací akční letenky od Turkish Airlines. Po delší pauze o sobě dala vědět tato letecká společnost zvýhodněným tarifem do Bombaje. Pakliže se budeme bavit o zpátečních letech započatých v Praze a v tomto městě i konče, dostáváme se na vytouženou cenu kolem 10 tisíc včetně poplatků.

Dostupnost: Vyplatí se zčeknout termíny a případně si i levné letenky Bombaj hned zabukovat. Cena 10.159,- kč za zpáteční lety Turkish Airlines je nižší, než posledně promované levné letenky. S Emirates to bylo 11.771,- kč a s Jet Airways stály letenky do Indie 11.790,- kč. Zhruba 1.500,- kč tedy ušetříme, poletíme-li do Bombaje s Turkish Airlines od 22. dubna do 25. prosince.

Více informací k letu do Indie s Turkish Airlines: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) Česko, s mezipřistáním v Istanbulu. Pak už letadlo míří na letiště Mumbai  Chhatrapati Shi... (BOM) Indie a zpátky úplně stejně. Upozornění: Prodej a volné termíny letenky Bombaj jsou jen do vyprodání.

Tip: Proč si objednát právě tyto levné letenky do Bombaje a nepočkat na ty další? Odpověď se nám dostane hned při nakouknutí do dané sekce. Z toho vychází, že poslední takové letenky jsme zveřejnili loni v září.

⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 10.159,- kč kalendář

Emirates Airlines ⇆ Indie - levné letenky Bombaj z Prahy 11.771,- kč

Otevíráme kapitolu Indie! Již dva měsíce jsme si neukázali, jak si levně zaletět do Bombaje. V podstatě k tomu ani nebyl důvod. Ti, co chtěli levné letenky Bombaj na prázdniny, mohli čerpat z akce Jet Airways, která disponovala letenkami po dobu těchto prázdninových měsíců. Nyní ovšem s konkurenceschopným tarifem přispěchaly také špičkové aerolinky Emirates Air.

Arabská letecká společnost Emirates, jejíž lety jsou vždy důkazem maximální péče a kvality si nyní záskává své příznivce tarifem, jenž plně konkuruje lince Jet Airways. Posuďte sami, téměř stejně jako minule vás totiž budou stát aktuální levné letenky do indické Bombaje na palubě Emirates. Objednat se dají díky akci zajednotnou cenu 11.771,- kč.

Dostupnost: Nečekejte výhodnou cenu letenky na úkor letu mimo Česko. Do Indie s Emirates poletíme z Prahy. Zbývá už jen rozluštit tajenku dostupných termínů. Období letů je sice rozsáhlejší, za to volných dat s neobsazenými místy je minimum. Z toho pramení, že jde o doprodejový tarif. Jste-li pohotoví, objednávejte levné letenky v období 16. září 2014 až 10. prosinec 2015.

Tip: Letenky do Indie neznamená jen let do Bombaje! Dalším oblíbeným místem, kam si často žádáte doporučení výhodné cesty je Delhi (čti Dilí). Nakouknout i na tyto letenky můžete pod tímto linkem. Doporučení na závěr. Aby vaše snaha objednat si levnou letenku do Indie od Emirates nepřišla na zmar, bookujte termín okamžitě.

⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 11.771,- kč kalendář

Jet Airways ⇆ Indie - levné letenky do Bombaje z Prahy 11.790,- kč

Máme pro vás levné letenky do brány Indie! Zkušenější cestovatelé už jistě tuší, že máme na mysli největší přístav západního pobřeží a šesté největší město světa, milovanou i nenáviděnou Bombaj. Řešení v oblasti levné přepravy z Prahy momentálně skýtá akce indických aerolinek Jet Airways s cenou za zpáteční let 11.790,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Žádné náhodně vyhledané termíny, levné letenky do Indie v podání Jet Airways vám servírujeme z akčního itineráře. Z Prahy do Bombaje a zpět poletíte třeba už za pár dnů. Letenky si totiž zarezervujete na termíny v období od 7. srpna 2014 až do 29. dubna 2015. Podstatně méně volných míst  je právě na srpen, kdo bude chtít letět ještě přes prázdniny, musí s rezervací spěchat.

Trasa akčního letu do Indie na palubě Jet Airways: V tarifu figurují také české aerolinie ČSA, které zajišťují prvotní lety z Prahy ke kratičkému mezipřistání v Bruselu (Brussels Nation... (BRU) Belgie, což je také jediný mezistop na cestě do Indie. Přílet na palubě Jet Airways vede na letiště Mumbai Chhatrapati Shi... (BOM) Indie. Stejně podmínky vás čekají i při zpátečním letu Bombaj - Praha.

Tip: Pro rezervaci obousměrné levné letenky Bombaj v akci indické aerolinky hovoří následující fakta. Samozřejmě stežejním prvkem je cena pod dvanáct tisíc kč. Neméně důležitým faktorem je i odlet z Prahy s příletem do stejného města. Neodradí nás ani jedno mezipřistání, které se zde pohybuje kolem 60 minut. Poslední výhoda je pestrá paleta termínů. Letenky jsou v prodeji jen do stažení z nabídky.

⇆ Bombaj - Indie (z Prahy) 11.790,- kč kalendář

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur