TIP! Kuwait Airways ✈ Filipíny - akční letenky do Manily z Mnichova ↔ 15.590 Kč

TIP! Kuwait Airways ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Mnichova ↔ 15.590 Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Kuwait Airways rozšiřuje ještě stále chudou nabídku akčních letenek na Filipíny. Po akci 5* Singapore Airlines, kterou jsme vám představili asi před 10 dny (psali jsme zde), která létá do Manily i s odlety Prahy, se díky kuvajtské aerolince dostaneme na Filipíny s odletem z Mnichova ještě o dobré dva tisíce levněji.

Shrnuto podtrženo: Nový tarif letenky Manila (Filipíny) s odlety německého letiště v Mnichově za 15.590 Kč od letecké společnosti Kuwait Airways s dostupností letenek v termínech od 5. listopadu 2022 do 28. dubna 2023. Podmínky platí jen při aktuální rezervaci.

Odlety na Filipíny jsou z letiště Mnichov (MUC) Munich airport - Německo s přestupem na Kuwait (KWI) airport. Finální přílety jsou na letiště Manila (MNL) Ninoy Aquino airport. Stejně se koná i návrat. Dopravce je Kuwait Airways.

Zavazadla: Přeprava 3 zdarma (tašky, kufry). Přepravíme 2 na palubě (příruční) a 1 si necháme odbavit do podpalubí.

TIP: Přehled levných letenek na Filipíny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.