TIP! Singapore Airlines ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 17.590 Kč

TIP! Singapore Airlines - Filipíny - akční letenky Manila z Prahy s 5* aerolinkou 17.590 Kč
Rezervace letenky

Hodně se nás ptáte také na letenky na Filipíny. Po pandémii to byla doposud velká bída. Vyjímkou je pětihvězdičková Singapore Airlines. Není to nejlevnější záležitost, ale jako jediný akční let hodně ucházející. Představujeme obousměrnou akční linku Praha - Manila a zpět za 17.590 Kč. Dopravce ze Singapuru patří mezi nejlepší vůbec!

Na kdy plánovat cestu na vzdálené Filipíny s odletem z Česka na palubě 5* Singapore Airlines? Z Prahy do Manily vyrazíme od 13. října 2022 až do 25. dubna 2023. Cestu si planujte přes akční kalendář (link pod titulkem článku).

Na Filipíny se cestuje se společnosti Singapore Airlines se dvěma přestupy, ty jsou ale tak krátké, že čekat na další letadlo opravdu nebudeme. Letí se z Prahy (PRG) přes Mnichov (MUC) a Singapur (SIN) s příletem na Manila (MNL) Ninoy Aquino airport - Filipíny.

U Singapore Airlines máme při cestě na Filipíny i přepravu palubního zavazadla a odbaveného zavazadla do 25 kg zdarma. Zpáteční letenka je v ceně.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.