TIP! KLM ✈ Tanzánie - letenky na ostrov Zanzibar z Vídně ↔ 13.490 Kč

TIP! KLM ✈ Tanzánie - letenky na ostrov Zanzibar z Vídně ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Nová várka akčních letů na oblíbený africký ostrov Zanzibar na sebe nenechal dlouho čekat a oproti minule není jediná. Aerolinkám Ethiopian Airlines začla významně konkurovat nizozemská letecká společnost KLM. Stejně jako africký dopravce létá na Zanzibar z Vídně a dokonce i za stejnou cenu. Letenky se prodávají za 13.490 Kč.

Dostupnost letenek do Tanzánie

KLM je přeborník v letech na Zanzibar a taky proto si Češi tuto aerolinku vybírají velmi často. Termíny cesty je možné vybírat z období 20. říjen 2022 až 20. prosinec 2022. Letenky je nutné rezervovat neprodleně, jelikož letecké společnosti platnost akce většinou dopředu neavizují. Jediný správný způsob je tedy vybrat datum a takové letenky na Zanzibar ihned zabookovat.

Popis trasy na Zanzibar na palubě KLM

Vídeňské letiště Schwechat (VIE) český cestovatel miluje. Je to po Praze hned druhé neoblíbenější místo pro odlet. Jezdí tam od 170 korun i vlaky RegioJet, spojení s ČR je tedy více než příznivé. Letí se přes Amsterdam (AMS) - letiště Schiphol - Nizozemsko, kde nás čeká přestup. Finální přílety jsou na letiště Zanzibar (ZNZ) Kisauni Aairport - Tanzanie.

Přeprava zavazadel

Na Zanzibar si díky tarif KLM vezmeme až 3 tašky nebo kufry a nebudeme nic doplácet. 2 jsou příruční a jdou na palubu a 1 jde do zavazadlového prostoru.

Další informace

Ethiopian Airlines nabízí letenky na Zanzibar na stejné cestovní období, létá přes Addis Abeba a zavazadla zdarma k letenkám dává dokonce 4, je tedy z čeho vybírat.

 

Přehled dalších letenek na Zanzibar

Kromě KLM a Ethiopian Airlines létá do Tanzánie také FlyDubai, ovšem od 22 tisíc. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.