TIP! KLM ✈ Kanada - Alberta - akční letenky Edmonton z Prahy ↔ 16.790 Kč

TIP! KLM ✈ Kanada - Alberta - akční letenky Edmonton z Prahy ↔ 16.790 Kč
Rezervace letenky

KLM zařadila mezi akční lety také málo vídaný spoj z České republiky do kanadské provincie Alberta, kam jsme se už dříve za výhodnější peníze mohli podívat málokdy. Další důkaz, že dálkové lety jsou teď v plném proudu! Využijte netradiční akční letenky do Edmontonu s odletem z Prahy za 16.790 Kč. Tohle tu nebylo už léta.

Kdy letět do Edmontonu

Kompletní balíček vybraných volných míst s letenkami Praha - Edmonton a zpět za 16.790 Kč pokrývá období od 15. ledna 2023 do 29. dubna 2023. Na březen a duben je takových letenek opravdu malý počet, tak si pospěšte, než se to vyprodá komplet. Na leden a únor pořád nějaké ty místa ještě jsou.

Jak se letí do provincie Alberta?

Itinerář cesty je následující: Odlet z Prahy (PRG) Václav Havel Prague airport - Česko s přestupem v Amsterdamu (AMS) Schiphol airport. Přílety KLM jsou na letiště  Edmonton (YEG) airport - Kanada.

Doprava zavazadel do Edmontonu u KLM

Zdarma si u KLM můžete vzít palubní zavazadlo o rozměru 55 x 35 x 25 cm + druhé menší velikosti 40 x 30 x 15 cm. Vše do 12 kg.

Náš tip

Pod tímto tipem najdete kompletní přehled aktuálních akčních letů do Kanady. Na co se dá narazit? Například Toronto z Ostravy od polské LOT Airlines za 11.390 Kč, Toronto z Prahy od Air France a LOT za 12.290 Kč. Nechybí ani Montreal z Prahy od Austrian Airlines a taky Swiss Airlines za 12.990 Kč.

Akční letenky do Kanady

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.