Edmonton

KLM ⇆ Kanada - levné letenky Edmonton z Prahy (a zpět) 15.426,- kč

akce letenky Edmonton - KanadaKdysi zlatokopecké město na Klondiku může za zvýhodněných cenových podmínek navštívit i český turista. Nizozemská letecká jednička KLM zařadila do repertoárů akčních spojů levné letenky do oblasti divokých prérií. Vydejte se do kanadského Edmontonu! Na zpáteční letenku do Edmontonu z Prahy vám bude stačit necelých patnáct a půl.

KLM ⇆ Kanada - levné letenky Edmonton z Vídně (a zpět) 15.069,- kč

Dříve zlatokopecké město na Klondiku, dnes už především známé jako moderní kanadské město jakožto odraz luxusu plynoucího ze zásob ropy je po více než půl roce na dosah i českým turistům. Standartně vysoká cena je teď minulostí, poletíte-li do Edmontonu od našich rakouských sousedů. Nizozemská KLM má ve výprodeji levné letenky Edmonton z Vídně a zpět už za 15.069,- kč.

Špatná zpráva je, že na objednávku letenek do Kanady už máte jenom dnešek. Obousměrné levné letenky do Edmontonu z rakouské metropole bookujte na termíny v období 20. říjen 2015 až 15. březen 2016. Pobyt v Kanadě je omezen na 3 měsíce. Jako ukázku najdete rezervaci s volným datem na přelomu letošního října a listopadu.

Letové podmínky pro rezervaci levné letenky Kanada (Edmonton) od KLM: Objednávka nejpozději do 9. července. Odlétá se z letiště Vídeň (VIE) Rakousko s mezipřistáním v Amsterdamu (čekání 1 až 3 hodiny) a příletem na Edmonton (YEG)  Alberta, Kanada. Zpátky z Edmontonu to berete ještě přes Calgary - Amsterdam a do Vídně. Čekání u přestupu není otravné (pouze 1 - 2 hodiny).

Tip: Zajímají vás i další levné letenky do Kanady? Kromě města Edmonton je to i Toronto, kam se dá zaletět levně. Například přesně před měsícem vytipované letenky do Toronta od British Airways za 8.515,- kč jsou zase v platnosti! Navíc včera vydala nové akční letenky i KLM, kde nabízí Praha - Toronto a zpět za 13.590,- kč. Více o všech letenkách do Kanady je tady.

⇆ Edmonton - Kanada (z Vídně) 15.069,- kč kalendář

Air France + WestJet ⇆ Kanada - levné letenky do Edmontonu z Vídně 10.411,-

Léto v Kanadě za pár kaček? To nebývá pravidlem ani výsadou běžného dne. Využijte pro Čechy tolik oblíbené odlety z Rakouska, které se nyní vyplatí cestovatelům chtějíc se dostat do Edmontonu. Francouzská aerolinka Air France spojila své síly s leteckou společností Westjet a tak vznikl zajímavý tarif na levné letenky do Edmontonu z Vídně, které jsou teď k mání za 10.411,- kč, což je lepší cena než kdy předtím.

Dostupnost: Tarif jsme vypátrali přes vyhledávač, nenabídneme vám tedy i akční kalendář. To nicméně vůbec nevadí. Zpáteční levné letenky Edmonton z Vídně si za tuto příznivou cenu zabukujeme na březen, duben 2015 a poté i na termíny od června do září 2015 (kromě srpna - tento měsíc vychází draze). Letenky do Kanady na léto jsou obvykle dost drahé, při aktuální rezervaci na červenec ušetříte balík. Inspirace níže.

Specifikace letu Edmonton: Tarif obsahuje kromě odletů z Vídně i dvě nenáročná mezipřistání. První je v Paříži a druhé v kanadském Torontu. Ani jedno nepřekračuje tři hodiny. Přilétá se na letiště Edmonton (YEG) - Kanada. Zpátky z Kanady poletíte opět po stejné trase zpět do Rakouska.

Tip: Zde se vyplatí nezaváhat. Levné letenky Edmonton, jakožto metropolitní město kanadské provincie Alberta je mezi levnějšími letovými spoji zcela vyjímečně. Na cenu kolem 10-ti tisíc kč se dostáváme poprvé, vždyť zařijová akční nabídka s letenkami do Edmontonu od Icelandair z Mnichova se dala bukovat za 15.609,- kč a to už je rozdíl cca 5 tisíc. Levnější už to nebude.

⇆ Edmonton - Kanada 10.411,- kč rezervace

Icelandair ⇆ Kanada - levné letenky Edmonton 15.609,- kč

Přesně před týdnem jsme vás informovali o levných letenkách do Kanady kolem 12 tisíc na palubách US Airways. Letět jste mohli a mimojiné ještě stále můžete, protože jsou akce stále platné, levné do Toronta, Vancouveru, Calgary a Montrealu. K tomu bychom vás také rádi upozornili na zajímavý tarif dopravce Icelandair, který momentálně nabízí levné letenky do Edmontonu z německého Mnichova. Zpáteční spoje si objednáte včetně poplatků za 15.609,- kč.

Dostupnost: Obousměrné lety Edmonton se dají nyní objednávat na začátek nového roku, konkrétně se jedná o období 10. ledna do 15. března 2015. Rezervace je možné provádět až do vyprodání spoje. Levné letenky do Kanady s dopravcem Icelandair zaručují délku pobytu max. 30 dní. Příkladovou rezervaci najdete na konci článku.

Info k trase: Spoj na letenky do Edmontonu od islandské klasické aerolinky Icelandair vedou z letiště v Mnichově (MUC) s kratičkým mezipřistáním v Reykjavíku (cca 40 až 45 minut) a příletem na Edmonton (YEG) - Kanada. Zpět z kanadského Edmontonu do německého Mnichova poletíte za stejných podmínek.

Tip: Po dnešní AKCI ROKU, kdy jste si mohli ukořistit zpáteční letenky do USA (New York) za neuvěřitelných 5.555,- kč by se mohlo zdát, že už vás v cestách za Atlantik nemohlo nic překvapit, ale opak je pravdou a důkazem toho aktuální letenky Edmonton. Určitě nemohou konkurovat cenou, za to kdo má přímo namířeno do tohoto kanadského města, nebude zajisté litovat, mezi levnými lety se totiž u nás objevuje vůbec poprvé.

⇆ Edmonton - Kanada 15.609,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur