TIP! KLM / Air France ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Prahy ↔ 16.990 Kč

TIP! KLM / Air France ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Prahy ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Po konci koronavirové pandemie se rozrůstá i nabídka akčních letenek do Japonska. Už v listopadu jsme přinesli avízo ohledně zajímavého tarifu do Tokia z Vídně od Etihad Airways. Netrvalo dlouho a volná kapacita byla vyprodána. Co dělat? V prosinci se zrodil kombinovaný spoj na letenky do Tokia z Prahy od KLM a Air France.

Kdy letět do Japonska z ČR za 16.990 Kč?

Akční kombinovaná linka do Japonska od KLM a Air France je otevřená konce ledna. Objednávejte letenky Praha - Tokio a zpět přes kalendář, viz cestovní období od 24. ledna 2023 (odlety pouze v tento den) s návraty do 25. března 2023.

Jak se letí do Japonska?

Itinerář cesty je z Prahy (PRG) do Amsterdamu (AMS) a pak na letiště (NRT) Narita - Japonsko. Tento let podstoupíme na palubě nizozemské KLM. Zpátky z Tokia cestujeme s Air France přes Paříž - letiště (CDG) a návratem do Prahy.

Doprava zavazadel do Japonska

Tarif s letenkami do Tokia z Prahy obsahuje dopravu dvou zavazadel zdarma (1+1).

Náš tip

Jelikož je těchto letenek opravdu málo, může se stát, že už na nás volné místo nezbyde. Další alternativou letenky Tokio z Vídně je tajvanská letecká společnost China Airlines s cenou 18.490 Kč. Za podobné Koruny má letenky Praha - Tokio a zpět polská LOT Airlines. Více na stránce letenky Japonsko.

Akční letenky do Japonska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.