TIP! Japonsko ✈ aktuální přehled levných letenek: Tokio, Okinawa, Nagoya z Vídně a Prahy ↔ od 14.990 Kč

Jen do zítra! Etihad Airways ✈ Japonsko - levné letenky do Tokia z Vídně s 4* aerolinkou 14.990 Kč

Dostat se do některých zemí v Asii byl v minulých letech kvůli pandémii docela slušný oříšek. Situace se nám ale s každým dnem lepší a lepší. Dnes jsme se podívali pod pokličku možnostem cesty do země vycházejícího slunce a máme pro vás 4 tipy na rezervace letenky do Japonska. Cestovat budeme moci do měst Tokio, Okinawa a Nagoya.

Zpáteční letenky do Japonska již od 14.990 Kč

Víte, že obousměrná letenka Japonsko vás nemusí stít více než patnáct tisíc Korun? Za tolik peněz nás hodí do Tokia top letecká společnost Etihad Airways. Dopravce China Airlines rovněž oceněná čtyřmi hvězdičkami zase létá z Vídně do Okinawy (20.590 Kč) a taky Tokia 20.890 Kč. Jako poslední verze tu je zpáteční akční letenky Nagoya z Prahy od korejské pětihvězdičkové aerolinky Korean Air v ceně 31.490 Kč.

1. Etihad Airways - Japonsko - letenky Tokio z Vídně 14.990 Kč - termíny 19. dubna až 15. června 2023

2. China Airlines - Japonsko - letenky Okinawa z Vídně 20.590 Kč - termíny 6. březen až 26. červen 2023

3. China Airlines - Japonsko - letenky Tokio z Vídně 20.890 Kč - termíny 20. únor až 30. červenec 2023

4. Korean Air - Japonsko - letenky Nagoya z Prahy 31.490 Kč - termíny 27. březen až 26. prosinec 2023

Upozorňujeme, že tarify jsou platné v době zveřejnění článku. Později už mohou být vyprodané, nebo stažené z prodeje. To se týká například letů do japonského Tokia od Etihad Airways. Tato akce končí už zítra. Linka polské LOT jde v systému ještě vidět, nicméně nelze už objednat.

Akční letenky do Japonska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.