TIP! EVA Air ✈ Indonésie - ostrov Bali - akční letenky Denpasar Bali z Vídně s 5* aerolinkou ↔ 17.990 Kč

TIP! EVA Air ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar Bali z Vídně ↔ 17.990 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás nový tip, jak se dostat na kouzelný ostrov Bali. Dáváte raději na dálkových letech přednost nadprůměrným leteckým společnostem? Pak zbystřete! Je tady pětihvězdičková taiwanská soukromá aerolinka EVA Air a její premiérové akční letenky do Denpasar Bali s odletem z rakouské Vídně za 17.990 Korun českých.

Dostupnost

Kdy vyrazit na Bali s pětihvězdičkovou EVA Air? Samozřejmě se jedná o letenky na hlavní turistickou sezónu. Cestovní období začíná odlety 31. října 2022 a končí návraty do 3. května 2023. Pozor, u tohoto tarifu ubývá kapacita volných míst velmi rychle. Neodkládejte svou rezervaci letenky na Bali ani o minutu!

Informace k letu do Indonésie

EVA Air startuje z letiště ve Vídni (Schwechat) (VIE) - Rakousko. Letí se přes Taipei - Taiwan, kde nás čeká krátký čas na přestup, takže čekat na další letadlo nebudeme. Poté se letí směr přílet na Denpasar Bali (DPS) Ngurah Rai airport. V ceně je i zpáteční letenka z Bali do Vídně.

Přeprava zavazadel

EVA Air nám u letů do Denpasar Bali poskytne přepravu 4 zavazadel zdarma. Sbali si toho tedy můžeme opravdu hodně. Jedná se o 2 palubní zavazadla a 2 zavazadla, které si necháme odbavit.

Tip redakce

V současné chvíli se dá plánovat let na Bali také s nízkonákladovkou Scoot z Berlína za 15.990 Kč, s 4* dopravcem Etihad Airways z Mnichova za 17.390 Kč a Prahy s Turkish Airlines za 19.990 Kč. Akce najdete na stránce aktuální přehled levných letenek na Bali.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.