TIP! Etihad Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky do Colomba z Vídně se zastávkou v Abu Dhabí ↔ 14.990 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Srí Lanka - akční letenky do Colomba z Vídně ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Na Srí Lanku už nemusíme za levnější peníz pouze s francouzskou národní aerolinkou Air France. Skvělé podmínky teď připravila také čtyřhvězdičková letecká společnost Etihad Airways. Dopravce posledně létatl levně z Berlína, aktuálně je to z Vídně. Letenky do Colomba od Etihad Airways nyní stojí nejméně ze všech tarifů a to 14.990 Kč.

Kdy letět na Srí Lanku s Etihad Airways?

S dopravcem z Emirátů na Srí Lanku až od roku 2023! Odkryjte si cestovní období v kalendáři kliknutím na rezervační odkaz v horní čísti stránky. Objednávat se dají letenky Vídeň - Colombo a zpět za patnáct tisíc na 9. leden 2023 až 30. květen 2023.

Popis cesty na Srí Lanku

Etihad Airways odlétá na Srí Lanku z vídeňského letiště Schwechat (VIE). Následně letíme do Abu Dhabí (AUH), kde se zdržíme 1 den. Poté pokračujeme na letiště Colombo (CMB) Bandaranaike airport. V ceně letenky je zahrnut samozřejmě i návrat. Ten probíhá totožně, pouze v opačném pořadí.

Doprava zavazadel na Srí Lanku na palubě Etihad Airways

Celkem 3 zdarma! Jedná se o 2 příruční a 1 odbavené s váhovým limitem 20 kg.

Tip redakce

Jak jsme už zminíli. Na Srí Lanu se dá cestovat také s Air France. Verze s odletem z Vídně se prodává za 15.490 Kč. Verze s odletem z Prahy stojí 17.490 Kč. Je tu i Emirates Airlines, která má v prodeji letenky na Srí Lanku (Colombo z Prahy) za 20.490 Kč. Přehled uvidíte na konci této zprávy.

Akční letenky na Srí Lanku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.