TIP! Etihad Airways ✈ Malajsie - letenky do Kuala Lumpur z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 14.790 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Malajsie - letenky do Kuala Lumpur z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

V květnu jsme avizovali akční lety do Kuala Lumpur z Prahy od oblíbené čtyřhvězdičkové aerolinky Turkish Airlines za patnáct tisíc. Netrvalo dlouho a akce byla pryč. Kdo má podobné nároky, nechť se podívá na nové zpáteční akční letenky Kuala Lumpur z Vídně za 14.790 Kč od aerolinek Etihad Airways, které mají také čtyři hvězdičky.

Odlety do Malajsie v režii dopravce Etihad Airways možné hned po skončení léta! Klikněte si do kalendáře. Právě teď máte šanci získat letenky Vídeň - Kuala Lumpur a zpět za necelých patnáct tisíc korun na období 28. září 2022 až 30. březen 2023.

Tady za zavadla doplácet učitě nebudeme! Ptáte se proč? Zdarma totiž k letenkám do Kuala Lumpur u Etihad Airways dostáváme dopravu 2 palubních zdarma + 1 odbavené zavazadlo až do maximální hmotnosti 23 kg!

Do Kuala Lumpur jde letět ještě o dost levněji. Stačí odfičet z Berlína. Aktuální trojici letů do zmíněného města doplňuje ještě aerolinka Saudi Arabian Airlines. Více informací uvádíme na stránce přehled všech letů do Kuala Lumpur.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.