TIP! Etihad Airways ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Vídně ↔ 15.490 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Vídně ↔ 15.490 Kč
Rezervace letenky

Na konci prázdnin jsme uvedli informace o příchodu nových akčních letenek do Japonska od polské LOT Airlines na trase mezi Ostravou a Tokiem. Linka za akční cenu byla rychle pryč. Nyní ji ale alternativně dokáže nahradit tarif společnosti Etihad Airways s letenkou do Tokia s odletem z Vídně za 15.490 Kč, tak to nepropásněte!

Kdy letět do Japonska s Etihad Airways?

Letecká společnost ze Spojených Arabských Emirátů uvolnila omezený počet míst na první necelé první čtvrtletí příští roku. Objednávejte letenky Tokio z Vídně za patnáct a půl tisíc Korun s termíny od 15. ledna do 16. března 2023. Odlety do Japonska v měsíci březen už jsou ale skoro na nule.

Jak se dostanu do Tokia?

Etihad Airways - rovná se vždy přestup v saudskoarabském Abu Dhabi (AUH). Lety čtyřhvězdičkové letecké společnosti začínají ve Vídni - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko. Přestup není nijak dlouhý, jelikož zhruba za dvě hodiny už sedíme v letadle směr letiště Tokio (NRT) Narita Japonsko. Zpáteční let z Japonska probíhá v opačném pořadí.

Kolik zavazadel brát do Japonska?

Aerolinka Etihad Airways je v tomto směru velmi štědrá aerolinka. Proč? Zdarma totiž přepravíme tři zavazadla. Dvě jdou na palubu letadla a jedno do hmotnosti 23 kg si necháme odbavit.

Náš tip

Budeme li přemýšlet o letenkách do Japonska s odlety z České republiky, potažmo Prahy, budeme si muset značně připlatit. Na trase Praha - Tokio a zpět operuje polská LOT Airlines s letenkami za 18.790 Kč.

Akční letenky do Japonska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.