TIP! 🇮🇩 Etihad Airways - Indonésie - Bali - Denpasar Bali z Vídně ↔ 16.890,- Kč

TIP! 🇮🇩 Etihad Airways - Indonésie - Bali - Denpasar Bali z Vídně ↔ 16.890,- Kč
Rezervace letenky

Jak si po koronavirové cestovatelské přestávce naplánovat let na indonéský ostrov Bali? Jestli dáváte raději přednost kvalitnějším spojům a chcete se tak vyhnout například spoji z Berlína od aerolinek Scoot, můžeme se poohlédnout po akčních letenkách do Denpasar Bali s odletem z Vídně za 16.890,- Kč od 4* letecké společnosti Etihad Airways.

Aerolinka Etihad Airways je vlajkovým dopravcem Spojených arabských emirátů. Kvalita služeb tak má odpovídající úroveň. Při dálkovém letu do Denpasar Bali to příjde jistě vhod.

Kdy vyrazit? Tady narazíme na termíny na konec letošního roku. Když si rozkloknetě akční letový kalendář, uvidíte datumy pro rezervaci od 6. listopadu 2022 do 28. prosince 2022.

Podrobnosti letu do Indonésie na palubě Etihad: Odlety jsou z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a letí se s 2 přestupy v Abu Dhabí (AUH) a Kuala Lumpur (KUL). Přílety Denpasar Bali (DPS) Ngurah Rai airport.

Ppřeprava zavazadel: Gratis 2 kusy palubních zavazadel a 2 kusy odbavených zavazadel. Etihas Airways tedy dává celkem 4 zavazadla v ceně letenky!

TIP: Kdo chce letět na Bali z Česka, má možnost s Turkish Airlines za 17.490,- Kč, případně ještě s Emirates Airlines za 21.990,- Kč. Více se dozvíte na stránce přehled akčních letenek na Bali.

TIP: Přehled akční letenky Indonésie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.