TIP! Etihad Airways ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar Bali z Mnichova a Vídně ↔ 17.390 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar Bali z Mnichova a Vídně ↔ 14 17.390 Kč
Rezervace letenky

Další "vlaštovka" na Bali na sebe nenechává dlouho čekat. Po minulém tipu jak letět do Denpasaru bez přestupu s tradiční nadprůměrnou 5* aerolinkou EVA Air přidává nové akční linky také 4* letecká společnost Etihad Airways. Jsou tu zpáteční akční letenky do Denpasar Bali s odlety z Mnichova za 17.390 Kč a Vídně za cenu 17.490 Kč.

Dostupnost letenek na Bali od Etihad Airways

1. Denpasar Bali s odletem z Mnichova za 17.390 Kč - cestovní období 9. listopad 2022 až 30. březen 2023.

2. Denpasar Bali s odletem z Vídně za 17.490 Kč - cestovní období 17. listopad 2022 až 30. leden 2023.

Jak poletím na Bali?

Do Indonésie se s Etihad Airways letí s dvěmi přestupy. Na letišti v Abu Dhabi a taky v Kuala Lumpur. Přílety vedou na letiště Denpasar Bali (DPS) Ngurah Rai airport - Indonésie.

Přeprava zavazadel na Bali

V ceně letenek máme dopravu tří zavazadel. Dvě jsou palubní a jedno do hmotnosti 23 kg si necháme odbavit.

Tip redakce

Jestli chcete letět u takto dálkového letu do Indonésie bez přestupu, doporučujeme EVA Air. Její letenky stojí jen o pětistovku více. Cestovatelé chtějíc výhradně letět jenom z Prahy mají možnost u Emirates. Akční letenky Praha - Denpasar Bali a zpět nyní vychází na 23.990 Kč. Přehled na stránce levné letenky na Bali.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.