TIP! Etihad Airways ✈ akční letenky Singapur z Mnichova a Vídně s 4* leteckou společností ↔ 12.990 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ akční letenky Singapur z Mnichova s 4* aerolinkou ↔ 12990 Kč
Rezervace letenky

Poznejte kouzlo pulzujícího Singapuru. Stát i město v jednom, kde si čistota mísí s velkým luxusem jedné z nejbohatších zemí na planetě. Cestovatelé z Česka po doprodání posledních akčních letenek od Turkish Airlines čekají asi půl roku a to je teď u konce. Na trh vlétla 4* Etihad Airways s nabídkou letenky Singapur z Mnichova za 14.490 Kč.

Kdy cestovat do Singapuru?

Etihad Airways nabídkou volných míst za tuto akční cenu skutečně nešetří. Naplánovat levný let můžeme na cestu od jara až do podzimu. Koukněte na kalendář letenky do Singapuru z Mnichova a vyberte si datum od 16. dubna do 29. října 2023.

Jak se tam dostanu?

Odlet je zajištěn z letiště Mnichov (MUC) - Německo s přestupem na letišti Abú Dhabí (AUH) Dhabi Intl Arpt - Spojené Arabské Emiráty. Asi za dvě a půl hodiny budeme pokračovat na letiště Singapur (SIN) Changi airport - Singapur, které se řadí mezi nejlepší na světě. Zajištěn je i zpáteční let.

Doprava zavazadel do Singapuru

Letecká společnost Etihad Airways přidává k letence dopravu dvou zavazadel zdarma. Ty se dělí na jedno palubní a jedno odbavené.

Náš tip

Zajímají vás alternativy? Za příplatek + 1.500 Kč můžeme do Singapuru letět s Etihad Airways také z Vídně (14.490 Kč). Linku z Prahy teď už zase zajišťuje Turkish Airlines. Byznys třídu letenky Singapur z Vídně můžeme koupit za 36.990 Kč od Saudia Airlines.

Akční letenky do Singapuru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.