TIP! Ethiopian Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 15.390 Kč

TIP! Ethiopian Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 15.390 Kč
Rezervace letenky

Etihad Airways mají zdatného soupeře na lince do Tanzánie. Do konkurenčního boje o zákazníky opět vyrazila čtyřhvězdičková letecká společnost Ethiopian Airlines. Již zocelená aerolinka ví, čím zaujmout. Momentálně to je nová várka akčních letenek na ostrov Zanzibar při odletech z oblíbené Vídně. Za cestu tam a zpět se platí 15.390 Kč.

Kdy letět na Zanzibar s Ethiopian Airlines?

Podniknout cestu do Afriky můžeme v tomto, nebo až příštím roce. Dostupné jsou volná místa na září a říjen, avšak ve velmi omezeném počtu. Se začátkem sezóny v listopadu se těch míst dá rezervovat podstatně víc a to platí až do 14. února 2023, kdy jsou poslední návraty ze Zanzibaru.

Itinerář cesty do Tanzánie

Odlety s Ethiopian Airlines směrem do Afriky probíhají z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko. Následně se letí přes Etiopii a hlavní město Addis Abeba (ADD) (na přestup máme cca 4 hodiny). Pak už se letí na letiště Zanzibar (ZNZ) Kisauni airport - Tanzanie.

Doprava zavazadel na Zanzibar

U Ethiopian Airlines máme v dopravě celkem 4 zavazadla zdarma! Jedná se o 2 příruční + 2 odbavené.

Tip redakce

Neošidíme vás ani o kompletní přehled nabídky všech akčních letů na Zanzibar. Kromě Etihad Airways tu je ještě i FlyDubai.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.