TIP! 🇮🇹 EasyJet - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Berlína (zpáteční) od 1.688,- Kč

TIP! EasyJet - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Berlína (zpáteční) od 1.688,- Kč
Rezervace letenky

Je tu nová inspirace na cestu do Sardínie. Maďarská Wizz Air vzhledem k velké konkurenci v letošním roce ukončuje několik nízkonákladových letů z Vídně. Mezi ně patří i lety do Olbia. Do Sardínie ovšem začala výhodně létat britská letecká společnost Easyjet. Využít můžeme lowcost linku Berlín - Olbia a zpět od 1.688,- Kč.

Na kdy? Levné letenky do Olbia s odlety z Berlína je možné u Easyjet kupovat na termíny od 4. dubna do 29. října 2022. Důrazně však doporučujeme projít si letový kalendář. Je opravdu rozdíl, v které dny poletíme. Doporučujeme rezervaci letenky do Sardínie na květen, červen a nebo srpen.

Přímá linka společnosti Easyjet vede z letiště Berlín (BER) Brandenburg - Německo s přímým spojem na letiště Olbia - Sardínie (OLB) Costa Smeralda airport - Itálie. Doba letu je 2 hodiny.

V ceně je také zpáteční letenka a doprava příručního zavazadla s neomezenou váhou.

Proč neodpískat odlet z Berlína? Je tam snadná a levná doprava. Vždyť z Prahy tam jezdí Flixbus 12x denně už za 479,- Kč!

Dopravce: Easyjet

Levné letenky na Apeninský poloostrov máme v maličku. Mrkněte na stránku TOP lety do Itálie a budete překvapeni. Je tam hromada destinací i okolo pětistovky. Do této země jsou všeobecně nejvýhodnější spoje.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.