TIP! China Eastern ✈ Japonsko - ostrov Honšú - akční letenky Nagoya ↔ 12.990 Kč

TIP! China Eastern ✈ Japonsko - ostrov Honšú - akční letenky Nagoya ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Poslední z čtveřice akčních letů do Japonska od China Eastern Airlines, je další výhodný trip na ostrov Honšú. Je tu pozvánka do města Nagoya, domovem automobilových značek Toyota a Mitsubishi a nechybí ani atrakce jako Nagoyský hrad, který je jednou z nejznámějších historických památek v zemi a taky poutní místo chrám Osu Kannon.

Zpáteční letenky Nagoya jen za 12.990 Kč

Dopravce: China Eastern Airlines

Cestovní období: letenky na 10. listopad až 7. prosinec 2023

Odlet: Budapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

PříletNagoya (NGO) Chubu Centrair Intl Arpt Japonsko

Zavazadla: celkem 3 zdarma (1 příruční + 2 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště Nagoya (NGO) Chubu do centra?

1. Vlak: Z letiště Chubu můžete využít Meitetsu Limited Express vlak, který vás převeze přímo do centra Nagoyi. Cesta trvá přibližně 35 minut a cena za jednu jízdenku je kolem 890 jenů.

2. Autobus: Dostupné jsou také autobusové spoje z letiště do centra Nagoyi. Cena se pohybuje kolem 1 200 jenů a cesta trvá zhruba 45 minut v závislosti na provozu.

3. Taxi: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete využít taxi služby. Cena za cestu z letiště do centra Nagoyi se pohybuje kolem 8 000 až 10 000 jenů a doba jízdy je zhruba 40 minut v závislosti na provozu.

4. Pronájem automobilu: Pokud plánujete prozkoumávat více míst v okolí Nagoyi, můžete zvážit pronájem automobilu přímo na letišti. Ceny se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat ve městě Nagoya?

1. Nagoyský hrad: Navštivte tento historický hrad s impozantní architekturou a vychutnejte si krásný výhled na město.

2. Osu Kannon Temple: Tento buddhistický chrám je známý svou klidnou atmosférou a krásnými zahradami.

3. Mezinárodní centrum keramiky v Seto: Obdivujte sbírku keramiky a naučte se více o tradici výroby keramiky v této oblasti.

4. Atsuta-jingu svatyně: Jedna z nejvýznamnějších šintoistických svatyní v Japonsku, která je považována za místo uchovávající slavný meč Kusanagi.

5. Osvětlená noční procházka v Sakae: Užijte si procházku v srdci Nagoyi večer a obdivujte osvětlení budov a ulic, které vytvářejí magickou atmosféru.

6. Muzeum vědy a umění v Nagoyi: Vychutnejte si interaktivní výstavy a zkoumejte svět vědy, techniky a umění.

7. Legoland Discovery Center: Prozkoumejte tento zábavný park plný stavebnic LEGO a atrakcí pro děti i dospělé.

8. Akvarium v Nagoyi: Obdivujte pestrou paletu mořských živočichů, včetně ohromujícího tanku s žraloky.

9. Osvětlený park Nabana no Sato: Navštivte tento krásný park, který je známý svými zahradami, květinovými expozicemi a spektakulárními světelnými show.

10. Nákupní ulice Osu: Procházejte se po této rušné obchodní ulici, která nabízí širokou škálu obchodů, butiků, kaváren a restaurací.

Akční letenky Nagoya

Náš tip

Další levné letenky do Japonska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.