TIP! China Eastern Airlines ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar z Vídně ↔ 16.990 Kč

TIP! China Eastern Airlines ✈ Indonésie - Bali - akční letenky Denpasar z Vídně ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Hurá, jsou tu nové letenky na Bali! Prožijte nepřekonatelnou atmosféru Bali, ostrova známého svými dechberoucími rýžovými terasami, duchovními chrámy a velkolepými festivaly. Tento tropický ráj nabízí idylické pláže pro surfaře i klidné zátoky, kde se můžete ponořit do křišťálově čistého moře a obdivovat pestrý podmořský svět.

Na ostrov Bali z Vídně jen za 16.990 Kč

Konečně také výhodná cena letenek na Bali při odletu z Vídně. Aktuálně doporučujeme tarif letecké společnosti China Eastern Airlines na zpáteční akční letenky do Denpasar Bali z Vídně za 16.990 Kč na termíny od konce léta až do začátku podzimu.

Dopravce: China Eastern Airlines

Cestovní období: srpen až říjen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

PřestupŠanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

PříletDenpasar Bali (DPS) Ngurah Rai Arpt Indonésie

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční (55cm x 40cm x 20cm) + 1 odbavené do 23 kg)

Akční letenky na Bali

Jak se po příletu dostat z letiště?

Autobus (Trans Sarbagita): Autobusová linka Trans Sarbagita poskytuje dostupnou dopravu z letiště Ngurah Rai do centra Denpasaru. Jízdné je přibližně 3,500 IDR. Autobusy nejsou tak časté a cesta může trvat asi 30-60 minut v závislosti na dopravní situaci.

Taxi: Taxi služby jsou dostupné přímo u letiště a poskytují nejpohodlnější způsob, jak se dostat do centra Denpasaru. Cesta obvykle stojí mezi 150,000 a 200,000 IDR a trvá asi 20-30 minut. Doporučuje se používat oficiální taxi stánky, které nabízí pevné ceny.

Ride-sharing služby (jako Gojek nebo Grab): Ride-sharing aplikace jako Gojek nebo Grab jsou velmi populární v Indonésii a nabízejí konkurenceschopné ceny. Cena jízdy je srovnatelná nebo nižší než u tradičních taxi služeb a cesta do centra města trvá také asi 20-30 minut.

Pronájem auta: Na letišti Ngurah Rai je dostupná možnost pronájmu auta, což je vhodné pro cestující, kteří chtějí mít během pobytu na Bali větší flexibilitu. Ceny se liší podle typu vozidla a délky pronájmu.

Shuttle služby hotelů: Některé hotely nabízejí vlastní shuttle služby z letiště pro své hosty. Tato služba je často za příplatek nebo jako součást rezervačního balíčku.

Ceny a časy cesty se mohou lišit v závislosti na dopravní situaci a sezóně. Doporučuje se ověřit aktuální informace před cestou.

Co dělat na ostrově Bali?

Bali, známý také jako "Ostrov bohů", je fascinující destinace známá svými dechberoucími plážemi, majestátními chrámy, bohatou kulturou a nádhernými přírodními scenériemi. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které na Bali stojí za návštěvu:

 1. Tanah Lot Temple - Jedna z nejikoničtějších a nejposvátnějších hinduistických svatyní na Bali, postavená na skalnatém výběžku obklopeném mořem.
 2. Ubud Monkey Forest - Přírodní rezervace a hinduistický chrámový komplex, domov stovkám volně žijících opic.
 3. Tegalalang Rice Terraces - Nádherné rýžové terasy, které poskytují úchvatné výhledy a fotogenické scény.
 4. Uluwatu Temple - Starobylý chrám situovaný na strmých útesech nad Indickým oceánem, oblíbené místo pro sledování západu slunce.
 5. Besakih Temple - Největší a nejposvátnější chrám na Bali, známý jako "Matka chrámů".
 6. Mount Batur - Aktivní vulkán, oblíbený pro trekkingové výpravy k vrcholu, odkud můžete sledovat úchvatný východ slunce.
 7. Waterbom Bali - Vodní park nabízející adrenalinové vodní atrakce a zábavu pro celou rodinu.
 8. Nusa Penida - Ostrov nedaleko Bali, známý svými úchvatnými plážemi, jako je Kelingking Beach, a krásnými podvodními scénami pro potápění.
 9. Sekumpul Waterfalls - Považováno za jedny z nejkrásnějších vodopádů na Bali, nabízí nádherný trek a možnost koupání.
 10. Jatiluwih Green Land - Rozsáhlé rýžové terasy, které jsou součástí světového dědictví UNESCO.
 11. Kuta Beach - Jedna z nejznámějších pláží na Bali, známá svým surfováním a živým nočním životem.
 12. Jimbaran Bay - Nabízí klidnější atmosféru a známé svými plážovými restauracemi, kde můžete jíst čerstvé mořské plody přímo na pláži.
 13. The Bali Swing - Populární atrakce, kde můžete zažít adrenalinové houpání nad džunglí.
 14. Pura Tirta Empul - Svěcený pramenitý chrám, kde místní i návštěvníci provádějí rituální očistné koupele.
 15. Art Market Ubud - Tržiště, kde najdete řemeslné výrobky, umělecká díla a suvenýry, ideální pro nákupy.

Bali je skutečně rozmanitým rájem, který nabízí něco pro každého, od milovníků přírody a kultury po dobrodruhy a relaxační dovolenou.

Na jaké počasí se na Bali připravit?

Na Bali od konce srpna do konce října začínáte postupně vstupovat do přechodného období od suché sezóny k období dešťů, což se projevuje stále teplým počasím s narůstajícími srážkami.

Srpen: Závěr srpna je obvykle ještě v rámci suché sezóny, s teplotami kolem 27°C až 31°C a minimálními srážkami. Dny jsou převážně slunečné, což je ideální pro plážové aktivity a turistiku.

Září: V září začínáte vídat více oblačnosti a vlhkosti, ale stále se jedná o relativně suchý měsíc s teplotami podobnými srpnu. Večery mohou být mírně chladnější.

Říjen: V průběhu října se na Bali postupně zvyšuje pravděpodobnost dešťů. Teploty zůstávají vysoké, ale vzduch je vlhčí. Deštivé dny nejsou zpočátku příliš časté, ale ke konci měsíce mohou být srážky intenzivnější a častější.

Během tohoto období je počasí na Bali stále teplé a příjemné, ale s postupným nárůstem srážek a vlhkosti. Je to vhodná doba pro návštěvu, pokud nevadí občasný déšť, a ještě můžete využít nižší ceny a menší dav turistů před hlavní dešťovou sezónou.

Náš tip

Další levné letenky do Indonésie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.