TIP! China Airlines ✈ Austrálie - akční letenky Sydney z Vídně ↔ 23.790 Kč

TIP! China Airlines ✈ Austrálie - akční letenky Sydney z Vídně ↔ 23.790 Kč
Rezervace letenky

Ještě než skončí letošní rok můžeme ukořistit levné letenky do Austrálie. Na poslední chvíli se o slovo přihlásila China Airlines. Dnes nás toulavé boty dostanou do Sydney, kam jsme naposledy plánovali zvýhodněné cesty díky aerolinkám Scoot. Nadprůměrná aerolinka z Taiwanu nabízí zpáteční letenky do Sydney z Vídně za 23.790 Kč.

Kdy letět do Sydney?

Zlevněné letenky do Austrálie - Sydney z Vídně od China Airlines vznikly z důvodu předprodeje volných míst na jaro 2023 s návraty až do poloviny letních prázdnin. Odlétat se dá už 6. března. Poslední termín letu zpět je 30. července 2023.

Jak do Austrálie s China Airlines?

Odlety budou probíhat z letiště  Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko. Následuje let do Taiwanu - Taipei ( Tchaj-pej (TPE) Taiwan Taoyuan Intl Arpt Tchaj-wan) a tam delší přestup. Po pauze pokračujeme k přistání na letišti Sydney (SYD) Kingsford Smith - Austrálie. Stejně se dopravíme i zpátky.

Do Austrálie se 4 zavazadly zdarma!

Tajvanská Aerolinka China Airlines rozdává ke každé economy letence do Sydney z Vídně také dopravu čtyř zavazadel zdarma. Dvě putují s námi rovnou do letadla jako příruční. Zbylé dvě si necháme odbavit do zavazadlového prostoru v podpalubí.

Náš tip

Ještě o necelou tisícovku levněji vychází u China Airlines letenky do Melbourne (22.990 Kč). Obě tyto linky mají delší přestupy. Současně do zítra probíhá výprodej letenek do Brisbane z Vídně Prahy od EVA Airways. Všechny akce uvidíte o řádek níže.

Akční letenky do Austrálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.