TIP! China Airlines ✈ Austrálie - akční letenky Melbourne z Vídně na palubě 4* aerolinky ↔ 22.990 Kč

TIP! China Airlines ✈ Austrálie - akční letenky Melbourne z Vídně na palubě 4* aerolinky ↔ 22.990 Kč

Letět k protinožcům se vyplatí s čtyřhvězdičkovou tajvanskou leteckou společností China Airlines. Již včera jsme si ukázali její nové atraktivní lety do Sydney. Současně lze ještě o necelou tisícovku výhodněji cestovat do Melbourne díky zpátečním letenkám s odletem z Vídně. Cena v akci je stanovena na 22.990 Kč. Stihnete si včas objednat?

Kdy letět do Melbourne z Vídně za 23 tisíc?

Tarif od China Airlines využijete, budete li chtít letenky do Austrálie na následující jaro. V kalendáři akčních míst najdeme vybrané termíny od 6. března 2023 s návraty do 14. června 2023. Poznámka: V dubnu lze odlétat jen poslední den v měsíci.

Do Austrálie s jednodenní zastávkou na Taiwanu!

Máte rádi cestování zpestřené o co možná největší dobrodružství? Cestu do Austrálie nám China Airlines k takovým účelům zpříjemní jednodenní zastávkou na úchvatném ostrově Taiwan. To se odehrává v hlavním městě Taipei. Odlety z Vídně (VIE) s přestupem v Taipei (další spoj letí za cca 18 hodin). Přílety poté vedou na letiště (MEL) Tullamarine airport. Za stejných podmínek se letí i zpátky.

Do Austrálie se 4 zavazadly zdarma!

Tajvanská Aerolinka China Airlines rozdává ke každé economy letence do Melbourne z Vídně také dopravu čtyř zavazadel úplně zdarma. Dvě si vezmeme na palubu do letadla jako kabinové. Další dvě si budou odbaveny. Přeprava hromady věcí tedy není překážkou.

Náš tip

Zkoukněte celkem 6 platných prosincových akčních tarifů do Austrálie. Aktuálně nám své služby nabízejí China Airlines, EVA Airways, Cathay Pacific a Korean Air. Létá se do Sydney, Melbourne a Brisbane.

Akční letenky do Austrálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.