TIP! Cathay Pacific / British Airways ✈ Malajsie - akční letenky Kuala Lumpur z Prahy ↔ 14.790 Kč

TIP! Cathay Pacific / British Airways ✈ Indonésie - Malajsie - akční letenky Kuala Lumpur z Prahy ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

V posledních dnech si často píšete o radu, jak cestovat levněji do Malajsie. Ono to nebylo proto, že bychom na tuto zemi zapomněli, ale nic úrodného pod sluncem tu nebylo. To už je ale minulost, protože na trhu najdeme nové kombinované akční letenky do Kuala Lumpur z Prahy za 14.790 Kč. Letět pod patnáct tisíc šlo naposled loni na konci roku.

Do Kuala Lumpur z ČR pod patnáct tisíc Korun!

Kdy vyrazit do Malajsie? Na tuhle otázku vám odpoví kalendář volných míst. Jakmile si jej rozkliknete, uvidíte tři termíny odletu na listopad s návraty v prosinci. Většina letenek do Kuala Lumpur s Prahy od Cathay Pacific a British Airways je až na rok 2024 a to konkrétně na první čtvrt roku, tedy na leden, únor a březen.

Náš tip

Ptáte se na alternativy do Malajsie? Existujou, ale připlatíme si. Od dubna můžeme letět do Kuala Lumpur z Prahy a zpátky také s Qatar Airways. Tarif stojí 19.490 Kč. Pak je tu ještě China Airlines, která létá z Prahy do Kuala Lumpur a současně má za dvacet tisíc i letenky do Penang z Vídně a Prahy. Všechny akce najdete na stránce levné letenky do Malajsie.

Akční letenky do Kuala Lumpur

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.