TIP! Brussels Airlines ✈ Tunisko - akční letenky Monastir z Prahy ↔ 3.590 Kč

TIP! Brussels Airlines ✈ Tunisko - akční letenky Monastir z Prahy ↔ 3.590 Kč
Rezervace letenky

Objevte skrytý poklad Tuniska, kde se majestátní Ribat tyčí nad azurovým Středozemním mořem a svědčí o bohaté historii a umění. Monastir, s jeho okouzlujícími plážemi, tradičními trhy a vůní kořeněné kuchyně, vás pozve k odpočinku i dobrodružství v srdci Maghrebu. Máme pro vás nové letenky do Monastir z Prahy od Brussels Airlines.

Akční letenky Monastir z ČR jen za 3.590 Kč

Lety do Monastir se mezi akcemi objevují poprvé v historii. Za výhodným tarifem stojí belgická národní aerolinka Brussels Airlines. Atraktivní letenky do Monastir za pouhých 3.590 Kč vedou z našeho hlavního města.

Dopravce: Brussels Airlines

Cestovní období: srpen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup:Brusel (BRU) Brussels National Arpt Belgie

Přílet: Monastir (MIR) Habib Bourguiba Intl Tunisko

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Habib Bourguiba v Monastiru (MIR) máte několik možností, jak se dostat do centra města Monastir. Zde jsou vaše možnosti seřazené podle ceny:

1. **Vlak (Sahel Metro)**:
   - **Popis**: Letiště má vlastní železniční stanici jménem Aéroport Skanes-Monastir, která se nachází za parkovištěm pro autobusy, několik minut chůze od terminálu. Vlaky ze stanice Monastir Airport směřují do centra Monastiru a Sousse. Detailní informace o jízdním řádu a cenách lze najít na webových stránkách SNCFT.

2. **Taxi**:
   - **Cena**: Přibližně 30 TND.
   - **Doba jízdy**: Asi 15 minut.
   - **Popis**: Taxi z letiště do centra Monastiru trvá asi 15 minut a stojí přibližně 30 tuniských dinárů.

Konkrétní informace o cenách a jízdních řádech pro vlaky a taxi se mohou lišit, proto se doporučuje ověřit si nejnovější informace před plánováním cesty.

Co dělat v Monastir?

Monastir, tuniské město na pobřeží Středozemního moře, je známé svou bohatou historií, krásnými plážemi a kulturou. Zde je 15 atrakcí a aktivit, které můžete v Monastiru a jeho okolí podniknout:

1. **Návštěva Ribatu v Monastiru** - Impozantní pevnost a historická stavba, která je jedním z nejstarších islámských klášterů v Africe.
2. **Procházka po Mauzoleu Habiba Bourguiby** - Památník zesnulého prezidenta Tuniska, známý svou moderní architekturou.
3. **Objevování starého města (Mediny)** - Procházka úzkými uličkami a návštěva tradičních obchodů a trhů.
4. **Relaxace na pláži** - Monastir nabízí několik krásných pláží, jako jsou Skanes a Monastir Beach.
5. **Návštěva Muzea islámského umění** - Muzeum umístěné v Ribatu, kde je k vidění rozsáhlá sbírka islámského umění a artefaktů.
6. **Prohlídka Marina Monastir** - Marina plná jachet a obklopená obchody a restauracemi.
7. **Výlet do Flamingo Island** - Krátký výlet lodí na ostrov, kde můžete vidět růžové plameňáky v jejich přirozeném prostředí.
8. **Pozorování ptáků v Solných jezerech** - Solné jezera v okolí Monastiru jsou domovem mnoha druhů ptáků.
9. **Návštěva okolních archeologických lokalit** - Prozkoumání starověkých ruin a archeologických lokalit v okolí, jako je Lamta nebo Sousse.
10. **Golfový zážitek** - Hraní golfu na jednom z krásných golfových hřišť v oblasti.
11. **Kulturní festivaly a události** - Účast na místních festivalech a kulturních událostech pořádaných ve městě.
12. **Prohlídka tradičního rybího trhu** - Návštěva rybího trhu, kde si můžete koupit čerstvé ryby přímo od místních rybářů.
13. **Pozorování západu slunce na pevnosti Ribat** - Úchvatný pohled na západ slunce nad Středozemním mořem.
14. **Výlet do Sousse** - Návštěva sousedního města Sousse, známého svou medinou a UNESCO památkami.
15. **Návštěva Olivového muzea v Sousse** - Seznámení se s historií a významem oliv a olivového oleje v tuniské kultuře.

Monastir a jeho okolí nabízí kombinaci historických památek, krásných pláží a autentické tuniské kultury, což dělá z tohoto místa atraktivní destinaci pro různé typy cestovatelů.

Akční letenky Monastir

Náš tip

Další levné letenky do Tuniska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.