TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Toskánsko - akční letenky Florencie z Vídně ↔ 2.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Toskánsko - akční letenky Florencie z Vídně ↔ 2.990 Kč
Rezervace letenky

Na tohle jsme čekali! Kdo sledoval lety do Florencie už v minulosti, všiml si pouze španělských aerolinek Vueling Airlines, který nyní ukončil provoz a letenky do metropole Toskánska momentálně neprodává. Toho využívá letecká společnost Austrian Airlines a představuje nové letenky do Florencie z Vídně za cenu 2.990 Kč.

Kdy letět se Austrian Airlines do Florencie?

Aerolinka Austrian Airlines samozřejmě uvolnila letenky na příští rok. K dispozici je předsezónní období. Rezervovat akční letenky do Florencie s odlety z rakouské Vídně za jednotnou částku tři tisíce se dá na období hned od začátku jara. Konkrétně 26. březen až 28. červen 2023. Odlétat můžeme i na začátku příští letní sezóny.

Jak poletím do Toskánska?

Do Itálie se v tomto případě letí bez přestupu a to je výhoda, kterou uvítá každý cestovatel. Klasická letecká linka vede z letiště Schwechat Vídeň (VIE) - Rakousko s přistáním na  (FLR) Peretola airport - Toskánsko - Itálie, v délce trvání hodina a dvacet minut. V sumě 2.990 Kč je i u Austrian Airlines i zpáteční let!

Austrian Airlines a doprava zavazadel do Florencie

Rakouský národní dopravce dává ke každé letence zdarma dopravu dvou příruční zavazadel s maximálními rozměry prvního 55x40x23 cm do 8 kg a druhého 40x30x10 cm.

Náš tip

Kdo vyhlíží levnější letenky i s dvěmi zavazadly, nechť právě koná. Tyhle lety jsou všeobecně nedostatkové, protože Florencie patří mezi nejvíce oblíbená a taky nejhezčí italská města.

Akční letenky do Florencie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.