TIP! Austrian Airlines ✈ Albánie - akční letenky Tirana z Prahy ↔ 3.790 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Albánie - akční letenky Tirana z Prahy ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Opakovaně se nás dotazujete na akční letenky do Albánie. Kromě známých lowcost možností aerolinek Wizz Air při odletech z rakouské Vídně a polských Katovic je na trhu ještě jedná letecká společnost, která létá do hlavního města. Za cenu 3.790 Korun si teď pořídíme obousměrné levné letenky Tirana s odlety z Prahy od Austrian Airlines.

Kdy letět do Tirany?

Odletět ještě teď o letních prázdninách? Žádný problém! Letenky Praha - Tirana a zpět za 3.790 Korun od dopravce Austrian Airlines doprovázejí volná místa při odletech od 17. srpna do 28. listopadu 2022.

Jak se cestuje do Tirany?

Letí se s jedním přestupem. Odlet je z Prahy (PRG), linka následně vede také přes Vídeň (VIE), kde se ale příliš nezdržíme a hned pokračujeme směr Tirana (TIA) Rinas airport - Albánie.

Přeprava zavazadel do Albánie

Na palubě 4* Austrian Airlines přepravíme zdarma dvě příruční zavazadla a to je oproti lowcostům značný výhoda.

Tip redakce

Zdají se vám letenky do Tirany z Vídně a Katovic na první pohled levnější? Zdání klame. Podívejte se na letní termíny a jste na stejné, nebo vyšší častce. Komu nevadí přestup a naopak uvítá odlet z Prahy, bude pro dopravu volit rakouskou aerolinku Austrian Airlines.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.