TIP! Air Malta - levné letenky Malta z Vídně, Prahy, Mnichova a Berlína na léto (zpáteční) 2.390,- Kč

TIP! Air Malta - levné letenky Malta z Vídně, Prahy, Mnichova a Berlína na léto (zpáteční) 2.390,- Kč
Rezervace letenky

Letní pohodu ve vodách Středozemního moře nabízí letecká společnost Air Malta. Možná se vám její cena oproti Ryanairu zdá nadsazená, ale to jen do okamžiku, než si všimnete cen irské lowcost aerolinky na hlavní sezónu. Naproti tomu Air Malta disponuje sezónními akčními letenkami s odlety z Vídně, Prahy, Mnichova a Berlína.

Maltská letecká společnost Air Malta Company létá na ostrov Malta stejně jako lowcost aerolinky přímým spojem bez přestupu i mezipřistání, i když lowcost aerolinka není a to je výhoda. Další výhoda je také v přepravě zavazadel. Ryanair dává jen jedno gratis, Air Malta rovnou dvě.

Zavazadla: 2 kusy kabinových zavazadel zdarma v ceně levné letenky.

Dopravce: Air Malta

Chcete si tarify Air Malta porovnat s těmi od Ryanair. Irové navíc nabízí odlety ze slovenské Bratislavy a taký polské Vratislavy, Krakova a také rakouské Vídně. Na Maltu léta z Katovic také Wizz Air. Porovnat všechny akční lety je možné stránce: aktuální přehled levné letenky na Maltu.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.