TIP! Air France ✈ Karibik - Dominikánská republika - akční letenky Santo Domingo z Prahy ↔ 17.490 Kč

TIP! Air France ✈ Dominikánská republika - akční letenky Santo Domingo z Prahy ↔ 17.490 Kč
Rezervace letenky

Nabídka výhodného cestování do Dominikánské republiky se rozrůstá o Santo Domingo. Svůj repertoár do Karibiku představuje nově také francouzská národní letecká společnost Air France. Dopravce cílí na zákazníky, kteří budou chtít odlétat z Česka. Zpáteční letenky do Santo Domingo s odletem z Prahy teď v akci vycházejí na 17.490 Kč.

Kdy letět do Santo Domingo?

Jestli chcete vyrazit ještě v tomto roce, tak tady nepořídíte. Air France totiž vyrukovala s letenkami do Santo Domingo z Prahy na termíny odletu od 23. února 2023 s návraty do 6. dubna 2023.

Jak poletím do Santo Domingo?

Vyráží se s Air France z letiště Praha Václava Havla (PRG). Následuje let do Paříže - letiště Charles de Gaulle airport a tam přestup. Čekání na další spoj je asi 4 hodiny. Přílety do finální destinace vedou na Santo Domingo (SDQ) Las Americas airport - Dominikánská republika.

Doprava zavazadel do Dominikány

Zdarma máme u Air France přepravu dvou příručních zavazadel.

Náš Tip

Kromě letoviska Santo Domingo létá do Dominikány se dá letět do Punta Cana a to buď s Air Canada a nebo s Air France. Přehled uvidíte níže.

Akční letenky Dominikánská republika

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.