Santo Domingo

HIT! United Airlines - letenky Dominikánská Republika - Santiago a Santo Domingo z Prahy (a zpět) 11.990,- kč

HIT! United Airlines - letenky Dominikánská Republika - Santiago a Santo Domingo z Prahy (a zpět) 11.990,- kč

Do Dominikánské Republiky bez cestovky! Tuhle jasnou výzvu posílá českým dobrodruhům americký dopravce United Airlines. K startu takového tripu teď nemusíme vytáhnout paty z republiky. Představujeme dvojí levné letenky Santiago a Santo Domingo, nově s odlety z letiště Praha, v ceně 11.990,- kč za obousměrný spoj.

TIP! Delta - Dominikánská republika - levné letenky Santo Domingo (zpáteční) 11.290,- kč

akce letenky Santo Domingo - Dominikánská republika z Mnichova 11.290,- kč

Nadchla vás myšlenka na dovolenou v Karibiku, ale nechcete kvůli tomu cestovat k místu odletu do Itálie? Možná to máte blíže do Německa. Americká aerolinka Delta totiž rozšířila nabídku s levnou letenkou do Dominikánské republiky. Kromě Milána si teď zajistíte let na Santo Domingo i s odletem z Mnichova. Zpáteční letenku v akci koupíte za 11.290,- kč.

Delta Airlines - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Santo Domingo (zpáteční) 11.290,- kč

akce letenky Santo Domingo - Dominikánská republika - Delta z Milána 11.490,- kč

Pilná jako včelička je na trhu s levnými letenkami v novém roce americká Delta Airlines, což vyústilo v další cestovatelskou parádičku do druhé největší metropole Karibiku. Jsou tu dlouho očekáváne akční letenky Dominikánská republika - Santo Domingo s cenou 11.290,- kč. Co proto musíme? Letět z Milána... stačí nám jen co nejrychlejší přímočará rezervace.

Delta ⇆ Dominikánská republika - Karibik - levné letenky Punta Cana a Santo Domingo z Prahy (zpáteční) 13.990,- kč

akce letenky - Dominikánská republika - Santo Domingo - Punta Cana

Jste vyznavači levného létání z Česka? Do nejrůznějších koutů světa se příležitostně dostaneme i z letiště v Praze, jako například teď do Karibiku. Cílem je exotická Dominikánská republika v severní Americe. Obousměrné levné letenky do Santo Domingo nebo do letoviska Punta Cana z Prahy teď stojí jenom 13.990,- kč na palubě Delta, která zlevnila tarif oproti říjnu o další tři stovky.

Delta ⇆ Dominikánská republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy (zpáteční) 14.290,- kč

akce letenky Santo Domingo - Dominikánská republika

Rozruchu kolem hurikánu Matthew řádícího v Karibiku a také na Floridě lze využít pro nákup levné letenky. Vyhledávači adrenalinové zábavy mohou nasednout na letadlo a letět z ČR do Dominikánské republiky. Pouze na tento měsíc lze pořídit ve výprodeji letenky Praha - Santo Domingo a zpět už za 14.290,- kč od americké letecké společnosti Delta Airlines.

BOMBA! Delta Airlines ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy (a zpět) 10.572,- kč

Tak dlouho šla cena dolů, až se dostala na historické minimum! Řeč je o levných letenkách do Santo Domingo z Prahy. Nejdříve Air France tam a zpět za necelých 15 tisíc, poté Delta Airlines měla takové letenky Dominikánská Republika dokonce za necelých 13 tisíc, abychom se nakonec od stejné aerolinky dočkali zpátečního letu z Prahy za neodolatelných 10.572,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: Věřte neveřte, doba pro rezervaci levné letenky Santo Domingo je podobně rozsáhlá jako minule, i když je cena nižší skoro o 2 a půl tisíce kč. Tohle se nedá nechat ležet ladem! Dominikánská Republika patří mezi nejoblíbenější turistické destinace vůbec. Letenky bookujte do vyprodání na termíny od konce října do 18. dubna 2016.

Více podrobností letu do Dominikánské Republiky. Lety budou vypravovány z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko za asistence Alitalia, která má na starosti let z Prahy k prvnímu mezipřistání v Římě. Dále už s Delta Airlines přes New York na letiště Santo Domingo  Las Americas Ar... (SDQ) Dominikánská Republika. Zpáteční let Santo Domingo - Praha je už započítán do ceny.

Tip: Vemte si sebou příruční zavazadlo do 10kg a podpalubní zavazadlo do hmotnosti 23kg. Využijte specifika přeletu! Na cestě tam máte delší zastávku v italském Římě, což se dá využít zpestřením prohlídkou města. V New Yorku naopak budete čekat déle na cestě ze Santo Domingo, takže hurá do ulic. Tarif je podmíněn platností ESTA pro vstup na území USA.

⇆ Santo Domingo - Dominikánská R. (z Prahy) 12.572,- kč kalendář

Delta ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy (a zpět) 12.893,- kč

Jeden z vašich nejžádanějších letů je opětovně tady! Promeškali jste dubnové a květnové tipy na zpáteční levné letenky Santo Domingo z Prahy? Můžete jásat! Americká Delta na začátku léta opět uvolňuje akční letenky Dominikánská Republika. Obdobně jako minule se tam i zpět letecky dostaneme pod 13 tisíc. Přesně je to částka 12.893,- kč, která vám stačí k rezervaci takto lukrativního tarifu.

Nejen zimní část dovolené lze strávit v karibské oblasti. Delta Airlines zveřejnila dvě akce. Jeden kalendář obsahuje levné letenky Santo Domingo pouze na říjnové termíny. Výhoda spočívá v jednoduchém letu Praha - New York - Santo Domingo a zpět. Dají se ale rezervovat i levné letenky z Prahy do Dominikánské Repuliky a zpět na datumy od 21. září až po 31. březen příštího roku. Zde máte dva přestupy, kromě New Yorku se předtím se stavíte v Paříži (krátké čekací doby na další letadlo).

Upozornění: Jako vždy je nutné při cestování přes USA mít platné vízum ESTA. Jak postupovat pro vyřízení zveřejnili například hoši z webu chcidoameriky.cz (odkaz). Rádi bychom ještě poukázali na to, že předchozí akční letenky Santo Domingo byly v cukuletu pryč. Další letenky Dominikánská Republika, jako například letovisko Punta Cana teď nenabízí žádná letecká společnost, která by mohla českým cestovatelům poskytnout výhodnou cenu. V tomhle teď mají navrch německé cestovní kanceláře.

⇆ Santo Domingo - Dominikánská R. (z Prahy) 12.893,- kč kalendář

⇆ Santo Domingo - Dominikánská R. (z Prahy) 12.893,- kč kalendář

Delta Airlines ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy 12.863,- kč

Jen co byl zveřejněn, už byl vyprodán. Řeč je o zlevněném tarifu na letenky z Prahy do Dominikánské Republiky v Karibiku. Pamatujete si na levné letenky Santo Domingo z Prahy od Delta Airlines? Tarif je opět tady a ještě o chloupek levněji než posledně. Zpáteční linka Praha - Santo Domingo a zpět je na dosah za cenu 12.863,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Nejlevnější letenky Santo Domingo s odletem z letiště Praha pořídíte na měsíce září a listopadu 2015 a poté i lednu 2016. Jen pár desítek korun bude stačit k tomu, abyste absolvovali levný let do Dominikánské Republiky i v říjnu. Jako ukázku rezervace levné letenky Santo Domingo jsme vybrali například datum 11. - 19. 1. 2016. Odkaz níže. 

Detaily karibského letu amerického dopravce Delta Airlines. Odlet probíhá z tuzemského letiště Praha Václav Havel (PRG) ČR s mezipřistáním v Amsterdamu a New Yorku (nutné mít platnou ESTA). Konečný přílet je na Santo Domingo (SDQ) Dominikánská Republika. Zpátky opět přes New York, ovšem poté už né do Amsterdamu, nýbrž přes Paříž zpět do Prahy.

Tip: Po minulé akci Santo Domingo se na trhu za pár dnů vyskytly i konkurenční letenky Praha - Santo Domingo a zpět od Air France. Termíny květen až prosinec 2015 s odlety z Prahy za necelých 15 tisíc kč už jsou taky minulostí. Nové levné letenky z Česka do oblíbeného letoviska v Karibiku přicházejí právě včas!

⇆ Santo Domingo - Dominikánská Rep. (z Prahy) 12.863,- kč rezervace

Air France ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy 14.992,- kč

Připadají vám již evropské lety ohrané nebo si chcete jenom tento rok udělat "lepší" dovolenou než obvykle ? Ideální podmínky teď vytvořila např. Air France, jenž si připravila konkurence schopný spoj na letenky do Dominikánské Republiky. Konkurencí jsou nedávno vydané a ještě stále aktuální levné letenky Santo Domingo od Delty, u které díky přeletu přes USA musíte mít buď vízum nebo ESTA kartu.

To není jediný rozdíl. Další výhoda linky na letenky do Santo Domingo od Air France spočívá v odletu z Prahy. Zpáteční letenky Praha - Santo Domingo a zpět teď koupíte za nějakých 14.992,- kč, což vychází cca o 2 tisíce více než při odletu z Mnichova u Delty a to zase není takový rozdíl, co říkáte?

Odlišnosti se nacházejí i v dostupnosti. Zatímco levné letenky Dominikánská Republika od Delta Airlines byly tvořeny na období srpen 2015 až březen 2016, levné letenky od Air France si zabookujete už na dřívější dobu. V kalendáři najdete termíny na období od 21. května až do 3. prosince 2015.

Informace k akčnímu letu Dominikánská Republika: Lety z letiště Praha Václav Havel (ČR) vypravuje francouzská národní aerolinka Air France s letem přes Paříž (krátká zastávka). Přilétá se na letiště Santo Domingo Las Americas Ar... (SDQ) Dominikánská Republika. Zpáteční let je zahrnut v ceně a vede po stejné trase, tedy přes Paříž se zakončením v Praze.

Tip: Nestává se často, že bychom měli na výběr z více možností akčních letů do Dominikánské Republiky tak jak tomu je teď u tarifů levné letenky Santo Domingo, které jak už jsme zmínili, současně nabízí Air France i Delta Airlines. Francouzská aerolinka navíc umožňuje letět dříve a ještě z Česka. Tarif na míru si tak vybere opravdu každý. Na rezervaci máte čas do stažení akčních letenek z prodeje.

⇆ Santo Domingo - Dominikánská R. (z Prahy) 14.992,- kč kalendář

⇆ Santo Domingo - Dominikánská R. (z Prahy) 12.904,- kč kalendář

Delta Airlines ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy 12.904,- kč

Ani na Velikonoce letečtí přepravci nelení a my tak můžeme zase procestovat pořádný kus světa a neutratit při tom víc než je vskutku nutné. Tradiční aerolinka vyrukovala na trh s netradičními akčními letenkami. Cílem je oblíbená Dominikánská Republika. Město s více než 500 let dávnou historií - Santo Domingo, je k doletu také z Prahy! Zpáteční letenky, tedy Praha - Santo Domingo a zpět si dnes rezervujete už za 12.904,- kč.

Dostupnost: Výhodná cena letenek do Dominikánské Republiky z naší metropole spočívá v doprodeji spoje. Letět do Santo Domingo z Prahy se dá od 25. srpna až do 2. března 2016, přičemž srpen, říjen a březen má kapacity volných míst minimální. Tip provází také online kalendář, viz odkaz "rezervace".

Chtěli bychom zmínit také pár negativních vlastností mající tento tarif. Díky mezipřistání v americké Atlantě je nutné buď mít platné americké vízum nebo vyřízenou cestovní ESTA kartu. Před mezipřistáním v Atlantě vás čeká i zastávka v Amsterdamu. Cíl je Santo Domingo Las Americas Ar... (SDQ) Dominikánská Republika.

Pak už zbývají jen samá pozitiva. Levné letenky Santo Domingo se vyskytují málo. Náš monitoring výhodných cen zaznamenal podobnou akci s levnými letenkami do tohoto města v Dominikánské Republice naposledy 23. června 2014, což už budou skoro 2 roky. Necháte si ujít tyto levné letenky z Prahy?

⇆ Santo Domingo - Dominikánská Rep. (z Prahy) 12.904,- kč kalendář

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur