TIP! 🇩🇴 Air Europa - Karibik - Dominikána - levné letenky Punta Cana z Mnichova (zpáteční) 11.590,- Kč

TIP! Air Europa - Karibik - Dominikána - levné letenky Punta Cana z Mnichova (zpáteční) 11.590,- Kč
Rezervace letenky

Hledáte ideální cestu za exotikou? Doporučujeme oblíbený Karibik! Jestli jste nestihli včas objednat levné lety do Dominikány z Mnichova od TAP Air Portugal, máter šanci na reparát. Je tu Air Europa a její akční letenky do Punta Cana. Aerolinka stejně jako TAP létá z Mnichova. Jediné zpáteční akční letenky Punta Cana stojí 11.590,- Kč.

Air Europa je španělská nízkonákladová společnost, která podniká zvýhodněné dálkové lety. Nyní je to Dominikánská republika - Punta Cana za cca jedenáct a půl tisíc korun.

Dostupnost: Vyrazit do Karibiku se dá v režii Air Europa od července, přesně od 8.6. 2022 až po 14. prosinec 2022.

Lety z Mnichova do Dominikány vedou přes Madrid, kde se nijak zásadně dlouho nezdržíme. Přílety jsou pak na Punta Cana (PUJ) airport. V dané častce je zahrnut i zpáteční let!

Zavazadla: Lowcost letenka = jedno příruční zavazadlo na palubě letadla zdarma.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.