Punta Cana

TIP! Air France - Karibik - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana z Vídně (zpáteční) 12.890,- kč

TIP! Air France - Karibik - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana z Vídně (zpáteční) 12.890,- kč

Exotika a tropy v Karibském moři jsou na dosah za necelých třináct tisíc! Oblíbené letovisko Punta Cana v Dominikánské Republice je za zlevněné peníze k dispozici při odletu od našich rakouských sousedů. Atraktivní linka s letenkami do Punta Cana při odletu z Vídně vypravuje za 12.890,- kč aerolinka Air France se zpátečním letem v ceně.

HIT! Iberia - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana (zpáteční) 5.590,- kč

HIT! Iberia - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana 5.590,- kč

Tento tip láme všechny rekordy! Dostat se do Karibiku za pět a půl tisíce jako snová realita a zbožné přání? Nikoliv! Kdo se rychle zorentuje, má šanci získat levné letenky Dominikánská republika za úžasnou cenu 5.590,- kč. Podnikněte let do Punta na křídlech nyní značně bodující španělské letecké společnosti Iberia při odletu z dobře dostupné Barcelony.

TIP! Iberia - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana 8.590,- kč

TIP! Iberia - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana 8.590,- kč

Jako svěží vánek přilítla další pecka od španělské letecké společnosti Iberia, která nás nasměruje k levné cestě do Dominikánské republiky. Představujeme další nový spoj na akční letenky do Punta Cana za cenu 8.590,- kč včetně poplatků. Odlétá se z poměrně dobře dostupné Barcelony. Chcete-li si vychutnat "dovolenou jako z plakátu", leťte do Punta Cana!

Delta ⇆ Dominikánská republika - Karibik - levné letenky Punta Cana a Santo Domingo z Prahy (zpáteční) 13.990,- kč

akce letenky - Dominikánská republika - Santo Domingo - Punta Cana

Jste vyznavači levného létání z Česka? Do nejrůznějších koutů světa se příležitostně dostaneme i z letiště v Praze, jako například teď do Karibiku. Cílem je exotická Dominikánská republika v severní Americe. Obousměrné levné letenky do Santo Domingo nebo do letoviska Punta Cana z Prahy teď stojí jenom 13.990,- kč na palubě Delta, která zlevnila tarif oproti říjnu o další tři stovky.

Transaero Airlines ⇆ Dominikána - levné letenky Punta Cana z Prahy (a zpět) 12.987,- kč

akce letenky Punta Cana - Dominikánská republikaPovyšte svoji dovolenou na záležitost, která vám utkví v paměti! Je tu nejvyhledávanější letovisko Dominikánské Republiky pro všechny majíc nároky letět z Česka k bílým písčitým plážím s azurově modrým mořem. Priorita je jasná, utratit při tom minimum. Tyto parametry momentálně splňuje tarif ruského dopravce Transaero Airlines, jenž nám předložil obousměrné levné letenky Punta Cana z Prahy za lidovou cenu 12.987,- kč.

Condor - Dominikánská Republika - letenky Punta Cana 13.984,- kč

Ze zimního spánku se probouzí také německá nízkonákladovka Condor! Trvalo to celou věčnost, než se objevilo něco pořádného od této aerolinky, co by zvedlo klidné hladiny v kategorii levné letenky. Ta situace nastala právě teď. Nemáte-li to daleko do Mnichova, pouvažujte nad akčním tarifem přinášející zpáteční levné letenky Punta Cana v Dominikánské Republice s cenou 13.984,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Tyto letenky Dominikánská Republika spadající pod zvýhodněné akční spoje letecké společnosti Condor disponují kalendářem, tudíž není potřeba levné letenky vyhledávat. Kalendář obsahuje volná místa do Punta Cana v rozmezí 30. ledna 2014 do 10. dubna 2014. Nutno dodat, že s minimem termínů, protože jich opravdu není hodně. Prodej do vyprodání.

Hodit by se vám mohly i stručné informace k letu. Tady jsou. Odlety z letiště Munich / Franz Josef Strauss (MUC) zajišťuje již zmíněná německá letecká společnost nízkonákladovka Condor. Přilétá se na letiště Punta Cana / International (PUJ). Stejně i z Dominikánské Republiky zpět do Mnichova.

Tip: Nespornou výhodou levného letu do Karibiku kromě lákavé ceny kolem 14 tisíc kč a odletů ze snadno dostupného Mnichova je i přímá linka do Punta Cana bez mezistopu, což se většina ostatních aerolinek pochlubit nemůže. Vzhledem k minimu termínů doporučujeme objednávat okamžitě.

Punta Cana - Dominikánská Republika 13.984,- kč rezervace

Swiss Air - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana z Vídně 14.290,- kč

Mega akce, nebo totální pecka! Takhle nějak se dá nazvat nynější tip na levné letenky do Dominikánská Republiky s odletem z Vídně, který potěší nejednoho cestovatele! Za cenu 14.290,- kč s taxami i poplatky tu máme zpáteční levné letenky do Punta Cana s odletem pro Čechy z výborně dostupné Vídně. Zpáteční let vede rovněž do Vídně.

Tarif pořádá švýcarská aerolinka Swiss Air. Letenky jsou dostupné v našem rezervačním systému. Další dobrá zpráva je, že si akční letenky do Punta Cana můžete snadno vybrat z letového kalendáře. Aktuální jsou volné termíny na levné letenky do Dominikánské Republiky na pár vybraných termínů v květnu a červnu. (9. květen až 19. červen).

Let aerolinek Swiss Air ani není příliš náročný, posuďte sami. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (doba mezipřistání dle vybraného tarifu a data) a příletem na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská republika. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu v opačném podání.

Tip: kdo zvažuje booking levné letenky do Punta Cana, měl by právě teď jednat. Termíny jsou ideální, ovšem ne v příliš velkém počtu, není tedy na co čekat. Přičteme li k akčním letenkám odlety z blízké Vídně, výjde nám tato akce jako velmi atraktivní v uvedené kategorii.

Online rezervace levné letenky Punta Cana (Dominikánská Republika)

Karibik - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana 10.494,- kč

Toužíte po vyjímečné dovolené, například v Karibiku, ale nechcete cestovat draze? Za bezvadnou cenu 10.494,- kč včetně tax a poplatků si můžete nyní rezervovat levné letenky do Dominikánské Republiky! Jak na to? Jedná se o doprodejový tarif v českém rezervačním systému leteckého dopravce Efata Papua Airlines na levné letenky do Punta Cana s odletem ze španělského Madridu, v ceně i se zpáteční letenkou Punta Cana - Madrid.

Na kdy objednávat letenky levně do Punta Cana? Například již na březen. Jako příklad bookingu levné letenky do Punta Cana s odletem z Madridu uvádíme březnové datum 19.3. - 26.3. Náhled rezervace najdete na konci této aktuality.

Bezesporu velkou výhodou levného letu do Karibiku kromě senzační ceny je nenáročný let bez mezipřistání. Odlétá se z letiště Barajas Arpt, Madrid, Španělsko s příletem na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská Republika s délkou trvání 9 hodin a 15 minut. Zpáteční let Punta Cana - Madrid dokonce jen 7 hodin a 45 minut.

Jak už bylo zmíněno na začátku, jedná se o levné letenky se sníženou cenou o více než 50%, takže je více než jasné, že budou již během několika hodin levné lety do Dominikánské Republiky beznadějně vyprodány. Chcete-li nyní bookovat letět levně do Punta Cana, je potřeba objednávat neprodleně.

Online rezervace levné letenky Punta Cana (Dominikánská Republika)

Tui Airlines Belgium - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana 12.715,-

Předchozí chybné tarify jsou už pryč, ale nezoufejte, toužíte-li po Karibiku, stojí za zvážení nabídka na levné letenky letecké společnosti Tui Airlines Belgium. Aktuálně se nabízí levné letenky do Punta Cana, hlavního města Dominikánské Republiky s odletem z Bruselu za cenu 12.715, kč včetně tax a poplatků včetně zpáteční letenky Punta Cana - Brusel.

Jak rezervovat? Levné letenky do Dominikánské Republiky jsou dostupné pro vybrané dny od listopadu do února (s výjimkou ledna). Jako příklad rezervace levné letenky do Punta Cana si můžeme například termín: 31.10. - 7.11. Odlety jsou z letiště Brussels National Arpt, Brusel, Belgie s přílety na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská Republika. Doba trvá letu Brusel - Punta Cana je 10 hodin  a 25 minut. Zpáteční let má palivový stop na letišti Sangster Arpt, Montego Bay, Jamajka.

Zaknihujte si svoje levné letenky do Punta Cana ještě dnes, protože již zítra nemusí být k dispozici. Kromě ušetření penízků za levné letenky do Dominikánské Republiky se vyplatí podívat i na nabídku porovnání levného ubytování v Punta Cana, kde narazíte na slevy v hotelech až 80%. Hurá s levnou letenkou do Karibiku!

Online rezervace levné letenky Punta Cana (Dominikánská Republika - Karibik)

Levné letenky Dominikánská Republika - Praha - Punta Cana a zpět 13.610,- kč

Chcete levné letenky do Punta Cana? Nekonečné pláže s bílým prachovým pískem, lémovány hustými palmovými háji, nádhera až se vám zatají dech. Takové jsou pláže v nejznámějším středisku Dominikánské Republiky.

Kdo by chtěl levné letenky do Dominikánské Republiky s odletem z Prahy, má nyní ideální příležitost. Jsou k dispozici akční levné letenky Praha - Punta Cana a zpět za cenu 13.610,- kč i s poplatky. Jedná se o akci letecké společnosti Swiss Air na vybrané dny od Května až do Listopadu. Volné termíny na levné letenky naleznete níže, pod odkazem na rezervaci. Jako příklad zaknihování levných letenek do Dominikánské Republiky budiž uveden termín pro let 2.8. - 30.8.

Odlet aerolinek Swiss Air na lince Praha - Punta Cana je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s jedním mezipřistáním na letišti Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (délka mezipřistání 2 hodiny a 25 minut) a příletem na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská Republika.

Levná letenka by byla a co ubytování? Přinášíme tip na rezervaci hotelu se slevou, kompletní nabídka Dominikánská Republika zde, pokoj již od 526,- kč na den! Neváhejte!