TIP! Air China ✈ Japonsko - akční letenky do Tokia z Budapešti ↔ 13.690 Kč

TIP! Air China ✈ Japonsko - akční letenky do Tokia z Budapešti ↔ 13.690 Kč
Rezervace letenky

Tokio se honosí neuvěřitelnou směsí tradiční japonské kultury a moderního života, kde obdivuhodné svatyně a zahrady harmonicky koexistují se světelnými vývěskami a nebesahajícími mrakodrapy. Od fascinujících rybích trhů Tsukiji a Toyosu, přes historický chrám Sensō-ji, po okouzlující panorama města z věžáku Tokyo Skytree.

Letenky Tokio nyní od 13.690 Kč

Dopravce: Air China

Cestovní období: 7. srpen 2023 až 26. říjen 2023

Odlet: Budapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Peking (PEK) Beijing Capital Arpt Čína

Přílet: Tokio (NRT) Narita Japonsko

Zavazadla: 3 zdarma (1 kabinové + 2 odbavené)

Jak se dostat do Budapešti k místu odletu?

Nerazíte li autem, můžete využít například nízkonákladové lety z Prahy do Budapešti společnosti Ryanair od 1.631 Kč.

Jak se po příletu do Tokia dostat z letiště?

Po příletu na letiště Narita (NRT) v Tokiu je možné se dostat do centra města několika způsoby. Zde je seznam dopravy seřazený podle ceny od nejlevnějšího:

1. Autobus: Autobusové linky jsou cenově dostupnou možností dopravy z letiště do centra Tokia. Cesta trvá přibližně 60 až 90 minut a cena se pohybuje kolem 1 000 jenů (8-10 USD).

2. Skyliner: Skyliner je rychlý vlak, který vás dopraví z letiště do centra města za přibližně 2 500 jenů (20-25 USD). Jízda trvá zhruba 36 minut.

3. Keisei Main Line: Regionální vlaky jsou levnější alternativou k rychlému vlaku. Jízdenka stojí asi 1 000 jenů (8-10 USD) a cesta do centra města trvá přibližně 80 minut.

4. Taxi: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete využít taxi. Cena se pohybuje kolem 15 000 až 20 000 jenů (130-180 USD) a do centra Tokia to trvá asi 60 až 90 minut, v závislosti na provozu.

5. Pronájem auta: Další možností je pronájem auta na letišti, což vám poskytne větší flexibilitu při pohybu. Ceny pronájmu se liší v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

Co dělat v Tokiu a okolí?

1. Tokyo Tower: Vydejte se na Tokyo Tower, ikonickou věž v Tokiu, která nabízí úchvatné výhledy na město.

2. Meijiho svatyně: Navštivte Meijiho svatyni, jednu z nejvýznamnějších svatyní v Japonsku, kde se můžete seznámit s japonskými náboženskými tradicemi.

3. Senso-ji: Procházejte se po tradičním trhu Nakamise a navštivte Senso-ji, nejstarší buddhistický chrám v Tokiu.

4. Shibuya Crossing: Zažijte slavné Shibuya Crossing, nejrušnější přechod pro chodce na světě, kde se tisíce lidí kříží při přechodu ulic.

5. Tsukiji rybí trh: Navštivte Tsukiji, slavný rybí trh, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a sledovat živý obchod s rybami.

6. Ueno Park: Odpočiňte si v Ueno Parku, rozsáhlém parku plném chrámů, muzeí a zahrad, který nabízí únik z rušného města.

7. Akihabara: Prozkoumejte Akihabaru, známý jako elektronická čtvrť, kde najdete obchody s elektronikou, herní centra a kavárny s cosplayovými tématy.

8. Odaiba: Navštivte moderní oblast Odaiba s nákupními centry, futuristickou architekturou a výhledy na Tokijský záliv.

9. Ghibli Museum: Pro fanoušky japonského animovaného filmu je Ghibli Museum v Mitace jedinečným zážitkem, který představuje díla slavného režiséra Hayao Miyazakiho.

10. Roppongi Hills: Obdivujte panoramatický výhled na Tokio z Roppongi Hills, moderního komplexu s obchody, galeriemi a vyhlídkovou terasou.

11. Asakusa: Procházejte se uličkami tradiční čtvrti Asakusa, kde můžete ochutnat tradiční jídlo, nakoupit suvenýry a navštívit tradiční divadlo.

12. Imperial Palace: Obdivujte krásu císařského paláce, který je obklopen rozlehlými zahradami a historickými budovami.

13. Shinjuku Gyoen National Garden: Odpočiňte si v Shinjuku Gyoen National Garden, krásném japonském zahradním komplexu s různými druhy květin a rozmanitou zelení.

14. Harajuku: Procházejte se po slavné Harajuku, módní čtvrti, která je známá svými extravagancemi, módními butiky a kavárnami.

15. Mount Fuji: Vydejte se na výlet na horu Fudži, nejvyšší horu Japonska, která je ikonou země a nabízí úchvatné výhledy a turistické trasy.

Toto je jen malý výběr z mnoha atrakcí a zajímavostí, které Tokyo a jeho okolí nabízí. Nezapomeňte také ochutnat místní kuchyni, prozkoumat tradiční trhy a objevit vlastní oblíbená místa během svého pobytu v této kosmopolitní metropoli.

Všechny akční letenky do Tokia

Náš tip

Další levné letenky do Japonska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.