TIP! Air Canada - Karibik - Nizozemské Antily - levné letenky Curacao (zpáteční) + 3 zavazadla 9.990,- Kč

TIP! Air Canada - Karibik - Nizozemské Antily - levné letenky Curacao (zpáteční) + 3 zavazadla 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Nizozemské Antily? Více než rok jsme vás nemohli potěšit akční letenkou na oblíbený karibský ostrov Curacao, ale čekání je nyní konečně u konce. Jako první se na trhu ukazuje letecká společnost Air Canada a nabízí zpáteční levné letenky na Curacao za deset tisíc (9.990,- Kč) při odletu z dobře dostupného německého Frankfurtu.

Toto je zatím jediný akční tarif na Curacao a i když odlet z Frankfurtu do Karibiku v podání kanadské aerolinky Air Canada nemusí každému vyhovovat, je plně vynahrazen top cenou 9.990,- Kč.

Dostupnost: Exotika v zimě, to si vyzkoušejte! U těchto levných letenek na Curacao s odletem z Frankfurtu od Air Canada můžeme zacílit na termín od 14. ledna 2022 do 30. dubna 2022.

Itinerář letu: Odlety jsou z letiště Frankfurt (FRA) s mezipřistáním v Montrealu a příletem na letiště Curacao (CUR) Areopuerto Hato airport - Nizozemské Antily. U těchto letenek máme přepravu 3 zavazadel v ceně!

Tip: K místu odletu se dostaneme například autobusem Flixbus z Prahy už za pětistovku.

Další tipy na levné letenky do Karibiku najdete pod tímto linkem.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.