Curacao

TIP! Air Canada / British Airways - Malé Antily - Karibik - levné letenky Curacao z Prahy (a zpět) 13.690,- kč

TIP! Air Canada / British Airways - Malé Antily - Karibik - levné letenky Curacao z Prahy (a zpět) 13.690,- kč

Je tu další, ne tak ledajaký tip na rezervaci levné letenky do oblíbeného Karibiku. Od loňského října se čekalo na akční letenky na Curacao. Nyní se situace vyjasnila a na trhu jsou dva tarify. Hlavní pozornost bychom rádi věnovali tarifu British Airways ve spolupráci s Air Canada a tím jsou levné letenky na Curacao z Prahy za 13.690,- kč.

TIP! Air Canada - Malé Antily - Karibik - levné letenky Curacao z Prahy (a zpět) 12.690,- kč

TIP! Air Canada - Malé Antily - Karibik - levné letenky Curacao z Prahy (a zpět) 12.690,- kč

Nechcete se vzdát teplých slunečných paprsků a vysokých teplot ani přes zimu? Řešením může být letenka do Karibiku. Ne, opravdu ani na takovou cestu nemusíte spotřebovat všechny svoje úspory. Stačí zavčasu skočit po akční letence, jakou má např. teď Air Canada. O co go? Zpáteční akční letenky na Curacao z letiště Praha za 12.690,- kč.

TIP! KLM - Karibik - Malé Antily - levné letenky Curacao (zpáteční) 11.990,- kč

TIP! KLM - Karibik - Malé Antily - levné letenky Curacao (zpáteční) 11.990,- kč

Karibský ostrov barevný jak bonbónky Lipo. Jeden z nejžádanějších dovolenkových resortů v Karibiku nám přiblížila letecká společnost KLM. K cestě po vlastní ose doporučujeme akční letenky na ostrov Curacao při odletu z polského Krakova. Obousměrná letenka na Curacao momentálně včetně poplatků vychází na 11.990,- kč.

TIP! KLM - Karibik - Nizozemské Antily - levné letenky Curacao 10.490,- kč

TIP! KLM - Karibik - Nizozemské Antily - levné letenky Curacao 10.490,- kč

Nová pozvánka do Karibiku vede na Curacao. Jsou tu levné letenky na multikulturní ostrov, kde je až 50 různých národností, bujná vegetace, nádherné pláže a celkově příjemná atmoška. Představujeme trojičku akčních letenek na Curacao už za 10.490,- kč při odletech z německých letišť Norimberk, Berlín nebo Drážďany.

KLM ⇆ Karibik - levné letenky ostrov Curacao (zpáteční) 13.237,- kč

akce letenky Curacao - Karibik - Závětrné OstrovyJen asi 60 kilometrů od státu Venezuela najdeme největší ze Závětrných ostrovů - ostrov Curacao. Dostat se Karibiku představuje obvykle šáhnout si hlouběji do kapsy, to ovšem neplatí, zareagujete-li na nový časově omezený tarif levné letenky Curacao již za 13.237,- kč od KLM při odletu z nám výhodných německých letišť Mnichov, Berlín a Norimberk.

KLM ⇆ Karibik - levné letenky na ostrov Curacao 13.990,- kč

Je tu opět jedna vypečená pobídka k levnému letu do teplých krajin. Za povšimnutí stojí také doprodejové letenky na multikulturní karibský ostrov Curacao, jenž se objevily v rezervačních systémech za 13.990,- kč. Tarif patří pod křídla nizozemské KLM, jenž vybavuje levné letenky na Curacao z německého Mnichova.

Dostupnost: Vyřčené slovo "výprodej" není náhodné. Zajímavou cenu u letenek do Karibiku lze tedy těžit z bleskové rezervace. K tomu vám dopomůže itinerář, který vám ukáže online stav volných míst. Jedná se o vybrané termíny s levnými letenkami na Curacao od 17. listopadu do 8. prosince 2014. Neobsazených letenek je skutečně málo. Na dotazy typu, proč i po měsíci je cena někde jinde tedy nelze reflektovat.

Informace k letu: Tarif KLM vás zavede z Mnichova do Jižní části závětrných ostrovů, jenž jsou nedílnou součástí Karibiku a Malých Antil, patřící pod správu Holandska. Předtím se zastavíte v Amsterdamu, kde vás čeká kratší mezistop. Finální přílet je na Curacao Areopuerto Hato... (CUR). Zpáteční let z Curacaa do Mnichova probíhá za obdobných podmínek.

Tip: Proč letět na Curacao? Například proto, že v době kdy se u nás ohřejete maximálně u kamen nebo ústředního topení si můžete naplno vychutnat teplé sluneční paprsky, koupat se u moře a popíjet lahodné drinky. Na ostrově Curacao se potkáte s obyvateli až 50 různých národností, ideální prostor poznat i lidi odlišných kultur. Tomu všemu náhrává levná letenka, protože objednat si kompletní dovolenou na Curacao je omnoho nákladnější.

⇆ Curacao - Karibik 13.990,- kč kalendář

KLM ⇆ Karibik - levné letenky Curacao z Lipska 11.450,- kč

Nedaleko pobřeží Venezuely se nachází karibský ostrov Curacao. Místo už na první pohled dechberoucí se vyjímá už v tak výjmečném Karibiku. Návstěva letecky ostrova Curacao, patřící do jižní oblasti Závětrných ostrovů za výhodnější peníze tady byla naposledy v polovině února v rámci akce American Airlines. Tehdy jsme mohli letět za 12.757,- kč, ovšem jen ze vzdálenějšího Düsseldorfu.

Troufáme si tvrdit, že nové akční letenky Curacao od leteckého giganta KLM strčí ty předchozí po všech stránkách do kapsy. Zatím co jsme mohli letět s American Airlines za necelých 13 tisíc, s KLM je to ještě o třináct stovek níže. Let do Malých Antil (Curacao - Karibik) si teď objednáte za 11.450,- kč. V ceně máte započtenou zpáteční letenku z Lipska, což sedne hlavně cestovatelům ze Severozápadu.

Dostupnost: Zde již tolik radosti nebude. V podstatě se jedná o doprodej těchto letenek, takže jsou k rezervaci připraveny už jen opravdu ty nejposlednější termíny, dající se spočítat na prstech obou ruk. Jde o období od 17. června do 21. července 2014. Doprodejové letenky s volnými místy jsou také znázorněny v akčním kalendáři (odkaz níže), objednáte už pouze dnes!

Informace k letu na Curacao: Letem do Karibiku z Lipska kromě KLM provází také aerolinka Darwin Airline, což je regionální dopravce Etihad Airways. Ta zajišťuje let k mezipřistání v holandském Amsterdamu, odkud už letíte s KLM na letiště Curacao Areopuerto Hato... (CUR). Za stejných podmínek letíte i zpět.

Tip: Jako skvělá pomůcka pro zorientování na trhu s levnými lety vám radíme prohlédnout si celkou kategorii levných letů do Karibiku (najdete zde), kde vidíte přehled všech zajímavých cen z minulosti, ale nejen to. Monitorováním této sekce vám neunikne ani jedna pecka, která bude zveřejněna. Naposledy tu byly například levné letenky do Kostariky za 12.417,- kč, nebo také hodně oblíbený ostrov Barbados od Condoru, jenž byl už za 14.059,- kč.

⇆ Curacao - Nizozemské Antily 11.450,- kč kalendář

American Airlines - Karibik ↔ levné letenky Curacao 12.767,- kč

Na dobrodružný výlet do Karibiku láká letecká společnost American Airlines. S odletem z cenově dostupného německého Düsseldorfu lze teďzískat levné letenky do Karibiku. Zpáteční lety na malebný ostrov Curacao si nyní objednáme za extra cenu 12.767,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Zpáteční levné letenky na Curacao podléhají odletům v období květen až listopad s tím, že na rezervaci levné letenky máte do jejich vyprodání. Jako příklad uvádíme březnové datum. Je k nalezení na konci této letenkové aktuality.

Informace k letu do Karibiku: V náročnějším letu poletíte z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo k prvnímu mezistopu na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA, poté se pokračuje na Miami Intl, Miami, USA z tudy do finální destinace Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily, Karibik.

Tip: Odpískali jste levné letenky do Karibiku kvůli odletů ze zdánlivě vzdálenějšího Düsseldorfu? Velká chyba! Zpáteční letenky Praha - Düsseldorfu pořídíte už kolem dvou tisíc kč i s poplatky! Nevíte si rady? Napište nám na facebook, poradíme vám.

↔ Curacao - Karibik (Malé Antily) 12.767,- kč rezervace

American Airlines - Karibik - levné letenky Curacao 12.390,- kč

Pro držitele cestovní ESTA karty či tranzitního víza v pasu pro vycestování do USA otevírá letecká společnost American Airlines novou bránu k levným letenkám do Karibiku. Vyhlášený ostrov Curacao je teď možné rezervovat s odletem z německého Düsseldorfu za přívětivou cenu 12.390,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Pojďme se hnedka podívat na dostupnost levných letenek. Nejlevnější lety na Curacao podniknete již tento měsíc. Například odlet již zítra s návratem z Curacaa 11. února nabízí zmíněnou cenu 12.390,- kč za zpáteční lety. Nemáte-li rádi takto unáhlené cestování, naplánujte si levné letenky na Curacao na termíny až do konce června.

Jak se letí na Curacao? Starty s American Airlines probíhají z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s prvním mezistopem na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Druhý mezistop vede na Miami (delší zastávka). Finální přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Malé Antily. Stejně i zpět.

Tip: Jak se dostat do Düsseldorfu? Řešení leteckou dopravou z Prahy přináší například nízkorozpočtová aerolinka Germanwigs, kdy za zpáteční letenky zaplatíte již od dvou tisíc kč i s poplatky. Pro dobrodruhy bude také příjemným zpestřením na cestě do Karibiku také zasávka na Miami. Rezervace letenek je možná do vyprodání.

↔ Curacao - Karibik 12.390,- kč rezervace

Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 12.940,- kč

Za zmínku stojí i dnes spuštěný tarif německé aerolinky Air Berlin, který vám poskytne šanci dostat se levněji do Karibiku. Do zvýhodněných nabídek se dostavá akce na zpáteční levné letenky na Curacao za cenu 12.940,- kč i s poplatky s odletem z německého Düsseldorfu.

Naplánovat svůj let je možno z kalendáře s neobsazenými termíny. V této době kalendář nabízí levné letenky Curacao s dosti omezenými termíny od 17. září do 24. prosince. Minimum termínů nutí všechny zájemce o zlevněné karibské lety rychle rezervovat, protože již brzy nebude k mání ani jedna letenka.

Info k letu: Letecká společnost Air Berlin vypravuje levné lety do Karibiku z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, přímým letem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Let do Karibiku trvá 4 hodiny a 20 minut.

Tip: Pro levnou dopravu k místu odletu - tj. do Düsseldorfu lze využít spoj z Prahy. Na křídlech ČSA nyní za zpáteční letenky dáte kolem dvou a půl tisíc kč. Levné letenky si můžete vyhledat i přes náš vyhledávač, nebo nám napište např. na facebook, vyhledáme za vás nejlevnější lety.

- online rezervace levné letenky Curacao - Karibik 12.940,- kč

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur