TIP! Air Canada ✈ Dominikánská republika - akční letenky Punta Cana z Vídně ↔ 13.990 Kč

TIP! Air Canada ✈ dominikánská republika - akční letenky Punta Cana z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Air Canada opět zařazuje do prodeje akční letenky do Dominikánské republiky, které využívají i Češi. Symbol karibské ráje? Pobřeží Costa del Coco v Punta Cana. Kanadská aerolinka nabízí letenky do přímořského letoviska Punta Cana s odletem z Vídně za 13.990 Kč, což je momentálně ze všech dopravců nejnižší nabídka.

Dostupnost letenek do Dominikány

Air Canada létá do Karibiku od podzimu. Obousměrné akční letenky Punta Cana z Vídně za čtrnáct tisíc objednávejte na cestovní období od 13. listopadu 2022 do 31. března 2023.

Jak poletím do Punta Cana na palubě Air Canada?

Odlety Vídeň - Schwechat (VIE) - Rakousko. Následuje přestup v Kanadě - Toronto - letiště Lester B Pearson airport (YYZ). Čekání na další spoj bude asi 4 hodiny, což není dlouho. Poté už poletíme do naší vytoužené Dominikánské republiky - přistání letiště Punta Cana airport (PUJ). Podobně poletíme i zpět.

Přeprava zavazadel do Karibiku

Air Canada nám dává k letenkám do Punta Cana z Vídně dopravu dvou palubních zavazadel zdarma.

Přehled levných letenek do Dominikánské republiky

V prodeji jsou také dvě byznys třídy od aerolinek TAp Air Portugal a Air Canada. V prodeji okolo 34 tisíc. Přehled letenky Dominikána zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.