TIP! Aeromexico - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Santo Domingo (zpáteční) 11.990,- Kč

TIP! Aeromexico - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Santo Domingo (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Chcete tip na parádní cestovatelský úlovek? Co takhle za rozumnou cenu letenky do Karibiku? Mexická letecká společnost Aeromexico se teď chlubí několika podařenými akcemi s cílem Severní Amerika. V kurzu jsou nové lety do Dominikánské republiky. Na trhu se objevily levné letenky do Santo Domingo z Mnichova za 11.990,- Kč.

Všechny akční lety do Severní Ameriky začínají počátkem listopadu, nevyjímaje ani tuto akci na levné letenky do Dominikánské republiky od Aeromexico. K tradičním cestám do Punta Cana, na které se soustředí většina aerolinek, zde střídá tip na lety do hlavního města.

Zpáteční levné letenky do Santo Domingo s odlety z německého Mnichova se dají objednávat na datumy mezi obdobím 3. listopad 2021 až 15. červenec 2022. Čím dříve se v letovém kalendáři poohlédnete po volném termínu, tím větší výběr míst budete mít.

Let do Dominikánské republiky na palubě Aeromexico obsahuje odlet z Mnichova s přestupem v Madridu (cca 2h 45min) a příletem na Santo Domingo (SDQ) Las Americas airport. U letenky je i přeprava příričního zavazadla.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.