Sleva! United Airlines / Lufthansa ✈ Střední Amerika - Salvador - akční letenky San Salvador z Mnichova ↔ 11.790 Kč

Sleva! United Airlines / Lufthansa ✈ Střední Amerika - Salvador - akční letenky San Salvador z Mnichova ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Po stopách Střední Ameriky za podmínek, které si může dovolit běžný cestovatel? Po minulém tipu na levné letenky do Belize a státu Nikaragua tu je tří březnový akční tarif, který stojí za to nevynechat. Na trh se vrací kombinovaná linka Lufthansa a United Airlines na levné letenky do Salvadoru. Oproti loňské akci ušetříme další pětistovku.

Kdy letět do Salvadoru pod dvanáct tisíc Korun?

Kombinovaný tarif do Střední Ameriky (Salvador) od United Airlines a aerolinek Lufthansa je koncipovaný na podzim 2023 a zimu 2023/2024. Akční letenky do San Salvador z Mnichova s cenovkou 11.790 Kč mají dostupnost odletů od 5. listopadu 2023 do 20. února 2024.

Jak poletím do Salvadoru?

Máte rádi zaoceánské lety, kde se nečeká až příliš? Tady poletíme z Mnichova (MUC) a přestupovat budeme až v USA. Ve Washingtonu jen přestoupíme a hned pokračujeme dále. Přistání bude následovat na letiště San Salvador (SAL) Comalapa airport - Salvador. U letu zpátky se takto zastavíme ještě na letiště Londýn Heathrow (LHR), kde taky zbytečně meškat nebudeme. K letenkám je jedno zavazadlo v přepravě zdarma.

Více levných letů do Střední Ameriky?

Aktuálně se vyplatí také rezervace letenky do Guatemaly, Belize, Managua, na ostrov Roatán a taky do Kostariky. Všechno hezky na jednom místě uvádíme v aktuální podobě na stránce levné letenky do Střední Ameriky.

Akční letenky Salvador

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.