Sleva! Turkish Airlines ✈ Afrika - Tanzánie - levné letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 12.490 Kč

Sleva! Turkish Airlines ✈ Afrika - Tanzánie - levné letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Je tu další podnět pro rezervaci levné letenky na Zanzibar! Před necelými dvěma měsíci jsme si ukázali akční linku tureckého národního přepravce na lince z Vídně za 14.690 Kč. Co se změnilo? Hodně! Aktuálně ušetříme i více než dva tisíce Korun. Aerolinka má nyní dvě verze spojů. Za 12.490 Kč pro booking v páru a za jednotlivce 12.990 Kč.

Kdy lětet na Zanzibar s Turkish Airlines?

Otevřeny jsou cesty už od jara, okrajově se však dá na Tanzánii cílit i v druhou polovině letošního roku.

Dopravce: Turkish Airlines

Cestovní období: 3. květen 2023 až 24. listopad 2023

Přestupy: Istanbul (IST) - Turecko

Zavazadla: Celkem 4 zdarma (2 příruční + 2 odbavené)

Přílet: Zanzibar (ZNZ) Abeid Amani Karume airport - Tanzanie

Jak se po příletu dostanu z letiště?

Taxi - Nejpohodlnější způsob, jak se dostat do centra města, je taxík. Můžete si najmout taxi přímo na letišti, a to za cenu kolem 10 až 20 USD v závislosti na vzdálenosti od letiště do centra města.

Soukromý přepravce - Pokud hledáte luxusnější možnost, můžete si objednat soukromého přepravce, který vás převeze z letiště do vašeho ubytování. Tyto služby si můžete rezervovat předem a ceny se liší v závislosti na vzdálenosti.

Veřejná doprava - Další možností je použití veřejné dopravy. Z letiště v Zanzibaru jezdí několik autobusů do různých částí ostrova, včetně centra města. Ceny jsou velmi nízké, zpravidla kolem 1 USD.

Pronájem vozidla - Pokud chcete mít více flexibility a nezávislosti, můžete si pronajmout auto nebo skútr. Mnoho společností nabízí pronájem přímo na letišti, a ceny se pohybují v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat na Zanzibaru?

Stonetown - Navštivte historické město Stonetown, které je plné krásných budov a památek, jako jsou například paláce a mešity.

Pláže - Zanzibar je proslulý svými krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Mezi nejznámější pláže patří Nungwi, Kendwa, Paje a Jambiani.

Potápění a šnorchlování - Podívejte se pod hladinu a objevte bohatý podmořský svět, který se skrývá kolem ostrova Zanzibar.

Jezdectví - Prozkoumejte krásu ostrova na koni a projeďte se kolem pláží a zemědělských oblastí.

Spice tour - Zanzibar je známý pro své koření a můžete si objednat prohlídku kořenových farem, kde se můžete naučit více o pěstování a sběru koření.

Západ slunce - Užijte si úchvatné západy slunce na pláži nebo si vyjděte na některý z ostrovních vrcholků a užijte si nádherný výhled.

Delfíni - Vydejte se na výlet a pozorujte delfíny, kteří žijí v okolí ostrova.

Kitesurfing - Zanzibar je oblíbeným místem pro kitesurfing a nabízí mnoho možností pro začátečníky i pokročilé.

Národní parky - Navštivte některý z národních parků v okolí a objevte zdejší přírodní krásy a divokou zvěř.

Kultura - Zanzibar má bohatou kulturu a tradice, které stojí za prozkoumání. Navštivte některé z muzeí nebo si prohlédněte místní trhy a ochutnejte místní speciality.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.