Sleva! TAP - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana z Prahy (a zpět) jen za 11.990,- Kč

Sleva! TAP - Karibik - Dominikánská Republika  - 3 verze levné letenky Punta Cana z Berlína, Prahy a Vídně 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Na začátku září jsme vás informovali o akčních letech do Dominikánské republiky s odlety z Vídně a Prahy od 12.290,- Kč. K tarifům přibyla verze letenek do Punta Cana s odletem z Vídně za 10.990,- Kč a letenka do Punta Cana s odletem z Prahy zlevnila z 16.790,- Kč na bezvadných 11.990,- Kč a to nelze přehlédnout.

Nechat bez povšimnutí akční letenky do Dominikánské republiky s odletem z Prahy za pouhých dvanáct tisíc korun bez povšimnutí, to by byl velký hřích. Vždyt tarif Praha - Punta Cana a zpět od TAP Air Portugal zlevnil oproti počátku kalendářního měsíce skoro o 5 tisíc korun.

Tarif do Punta Cana je dostupný na termíny od příštího roku. Letět do Punta Cana můžeme od 15. ledna 2022.

Jako alternativy uvadíme i linky na kalendáře - Dominikána s odlety z Berlína a Vídně.

U Tarifů TAP Air Portugal do Dominikány přestupujeme v portugalském Lisabonu (2 hodiny na přestup).

Další aktuální tipy na levné lety do Karibiku najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.